Pirms 15 gadiem Iveta saslima ar spondilozi jeb deformējošu mugurkaula slimību,
kā rezultātā skriemeļiem veidojas izaugumi un, spiežot uz muguras nervu saknītēm, tie rada sāpes dažādās ķermeņa daļās.

Sākumā Ivetai sāpes bija nelielas, galvenokārt plecu rajonā, bet ar laiku arvien vairāk pastiprinājās un sniedzās pat līdz krustiem. Brīžiem sāpes bija tik spēcīgas, ka Ivetai bija grūtības staigāt un nācās gulēt arī slimnīcā. Kad Iveta devās pie ārsta pēc palīdzības, viņai ieteica izmēģināt dažādas ārstniecības metodes – masāžu, vingrošanu un peldēšanu, bet neviena no šīm procedūrām, ieskaitot pat slavenu olimpisko masieru apmeklējumus, nedeva gaidītos rezultātus. Tas bija risinājums tikai uz vienu vai diviem mēnešiem, un tad sāpes atsākās no jauna. Ivetai šķita, ka ar šo nepatīkamo slimību un pastāvīgajām sāpēm būs jāsadzīvo visu mūžu, turklāt nepārtraukti bija jālieto pretsāpju medikamenti.

2009. gadā Iveta kopā ar ģimeni sāka apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei” un gada beigās nolēma doties uz draudzes nometni jeb inkaunteru. Šajā trīs dienu nometnē Iveta saņēma ne tikai pārdabisku dziedināšanu savai slimībai, bet ieguva arī pilnīgi jaunu un izmainītu dzīvi.

Kad pēc tēmas „Atklāsme par krustu un tā spēks”, bija lūgšanas pie krusta, Iveta piedzīvoja īpašu Dieva pieskārienu. Viņa juta tādu kā spēcīgu gaisa plūsmu, kas aizskāra viņas sprandu un muguras skriemeļus. Iveta gandrīz fiziski juta, kā Dievs no viņas pleciem noņem gadiem ilgušo slimību un grēku smagumu.

Iveta saka par piedzīvoto: „Tajā brīdī es zināju, ka man ir sākusies jauna dzīve. Dievs vienā acumirklī man bija piedevis visus manus grēkus, Viņš tos vienkārši paņēma projām. Kopš tā brīža es esmu pilnībā dziedināta no spondilozes, un mokošās sāpes vairs nekad nav atgriezušās.

Esot šajā nometnē, es ne tikai saņēmu fizisko dziedināšanu, bet sapratu daudz vairāk par to, ko Jēzus paveica pie krusta un ieraudzīju jēgu savai dzīvei. Ja agrāk pats svarīgākais manā dzīvē bija nauda un materiālais nodrošinājums, tad tagad mana sirds vēlēšanās ir kalpot cilvēkiem un parādīt viņiem, cik Dievs ir labs. Viņš ir Tas, kurš dziedina, atbrīvo, piepilda ar Savu mīlestību un dod pavisam jaunu dzīvi!

Ivetas Veinbergas liecību pierakstīja Luīze Zveja