Pagājušajā dievkalpojumā ikviens apmeklētājs saņēma jauno mūsu draudzes „Kristus Pasaulei”
Brīnumu Avīzes numuru. Laikraksta izdošanas laiks sakrīt ar draudzes četru gadu jubileju, kas tiks atzīmēta 24. martā ar svinībām, uz kurām laipni gaidīts ir ikviens – gan draudzes dalībnieki, gan ciemiņi.

Brīnumu Avīze iznāk divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Šāds nosaukums izdevumam dots tāpēc, ka tajā tiek publicētas galvenokārt cilvēku liecības par to, kā Dievs ienācis viņu dzīvēs, dziedinājis no slimībām, atbrīvojis no dvēseles sāpēm, izmainījis ģimeni un daudzas citas lietas. Tāpat Brīnumu Avīzē tiek rakstīts arī par jaunumiem draudzes dzīvē, mācītāja plāniem un norisēm mājas grupās.

Avīze domāta gan tiem, kuri mūsu draudzi apmeklē jau sen, gan arī vienkārši zinātkārajiem, kuri grib vairāk uzzināt par Dievu. Laikraksta veidotāji no visas sirds ir centušies atspoguļot Dieva varenību un Viņa klātbūtni to cilvēku dzīvēs, kas ir pieņēmuši Jēzu un grib no visas sirds sekot Viņa vārdam.

Mūsu draudzes izdevumu ikviens interesents bez maksas var saņemt draudzes grāmatu galdā, kas darbojas katru sestdienu pirms un pēc dievkalpojuma Zinātņu akadēmijas telpās vai arī abonēt to pa e pasta adresi   brinumuavize@inbox.lv .

Laura Zeniņa.