Savu ceļu pie lasītājiem sāk „Mājas grupu vadītāja rokasgrāmata”,
kuras autors ir draudzes „Kristus pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis. „Dievs ielika manā sirdī uzrakstīt šo grāmatu, lai cilvēki saprastu, kāpēc lielo evaņģelizāciju un citu evaņģelizācijas pasākumu rezultātā draudzes neaug. Grāmata ir atbilde, kā rīkoties, lai draudzes beidzot sāktu augt, lai Latvijā sāktos atmoda.” – viņš raksta ievadā.

Grāmata tapusi, pierakstot un pēc tam rediģējot 2010. gada Līderu skolas lekcijas. Tajā ir 24 nodaļas, kas atbilst Līderu skolas kursam. Pirmās tēmas ir veltītas personīgām attiecībām ar Dievu un vīzijai G12, tad seko ieskats draudzes vēsturē. Daudzas tēmas ir veltītas līdera personīgo īpašību attīstīšanai un mājas grupas vadīšanas praktiskajiem aspektiem. Grāmata būs neaizvietojams palīgs gan tiem, kuri draudzē vada mājas grupas vīzijas G12 ietvaros, gan arī noderēs ikvienam, kurš vēlēsies būt labs vadītājs savā darba vietā vai ģimenē.

„Grāmata ir kā pamats, lai kļūtu par Dieva meklētāju, dvēseļu glābēju un par mācekļu veidotāju, lai tu spētu pats garīgi pieaugt, kā kristietis un kļūtu par ietekmīgu līderi, kas spējīgs mainīt vēstures gaitu. Te tu atradīsi pamatu, lai iesāktu pats savu mājas grupu un veidotu savu mācekļu komandu, lai tu varētu nest augļus un tie paliktu. Lai Tu kļūtu par patiesu Dieva vīru un Dieva sievu, par īstas atmodas nesēju šajā pasaulē! Grāmata veltīta tiem, kuri uzdrošināsies būt stipri, kuri uzdrošināsies iegūt Kristus raksturu un darīt Viņa darbus. Tiem, kuri uzdrošināsies kļūt stipri līderi un atvērs savas mājas grupas. Vēl vairāk – tiem, kuri uzdrošināsies ieraudzīt savas grupas cilvēkos potenciālus līderus. Un vēl vairāk – tiem, kuri uzdrošināsies veidot Kristus raksturu savos grupas cilvēkos, veidot līderus, kuri savukārt atvērs savas grupas un veidos nākamās paaudzes līderus. Un tā līdz bezgalībai, līdz visi tiks izglābti. To sauc arī par Vīziju G12. Tātad šī grāmata ir tiem, kuri uzdrošināsies satvert Vīziju G12 un dzīvot tajā”, – raksta mācītājs.

 

Grāmatu varēs iegādāties mūsu draudzes grāmatu galdā , kā arī  grāmatnīcās . Grāmatas prezentācija notiks draudzes konferences laikā 23. oktobrī , kur to varēs iegādāties draudzes grāmatu galdā.