Janeta draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē jau gandrīz trīs gadus.
Viņa arī kalpo gan draudzē, gan mājas grupiņā. Janeta stāsta: „Pa šo laiku esmu sapratusi, ka šī tiešām ir mana vieta. Esot draudzē „Kristus Pasaulei”, kur tiek sludināts par Dieva gribu visās dzīves jomās, nevienam nav iespējams palikt tādam, kāds atnācis. Vai nu aizej vai mainies, kā mācītājs saka.”

„Manā cīņā ar Dievu bija pienācis brīdis, kad tālāk netiku – biju kaut kur iesprūdusi. It kā sapratu savas rakstura problēmas, bet galā tikt nespēju. Jau pirms došanās uz draudzes atbrīvošanas nometni inkaunteru sapratu, ka neesmu brīva no mazvērtības, ko biju dabūjusi galvenokārt septiņu gadu kopdzīvē ar savu bijušo vīru, kurš nemitīgi katru dienu atkārtoja, ka esmu pēdējais mēsls un izturējās pret mani gan fiziski, gan emocionāli vardarbīgi. Rezultātā es ieguvu mazvērtību un kļuvu par cilvēku bez mugurkaula.”

Pēc laulības šķiršanas to pašu turpināja vīra māte un vēlāk bērni. Biju pieradusi ar bērniem visu atrisināt pa labam, lai tikai nebūtu strīdu un skandālu, kas mani bija nomocījuši iepriekšējā dzīvē ar vīru. Rezultātā es nonācu zem pamatīgas tuvinieku kontroles, taču zināju, ka tā nepavisam nav Dieva griba, ka bērni diktē noteikumus saviem vecākiem.

Neizlēmība un tas, ka man nebija stingras nostājas, sāka izpausties fiziski – kā spēcīgas muguras sāpes. Arī par šo vajadzību inkaunterā tika aizlūgts. Pēc lūgšanas muguras sāpēs uzreiz pārgāja. Tagad pēc inkauntera atbrīvošanas lūgšanām es esmu brīva no mazvērtības!

Man bija vēl viena vajadzība, kuras vadīta es braucu uz inkaunteru- vēlējos, lai manā sirdī būtu vēlēšanās glābt cilvēkus un lai man būtu spēks un Dieva gudrība, kā to izdarīt. Es vēlējos, lai tā būtu mana ilgošanās tāpat kā pēc tā ilgojas Dievs. Inkaunterā sludinātās tēmas par vīziju un tēva un mātes sirds iegūšanu mani ļoti aizskāra. Tagad tiešām vēlos glābt cilvēkus no elles un ticu, ka to varu izdarīt!

Esmu ļoti pateicīga par šo inkaunteru! Paldies mācītājam un vadītājiem, ka neesmu viena savās problēmās un ka ar draudzes atbalstu varu visu to atrisināt. Janeta iesaka ikvienam, kam ir kāda fizika vai dvēseliska vajadzība, doties uz draudzes „Kristus Pasaulei” organizēto atbrīvošanas kalpošanas nometni inkaunters.

Laura Zeniņa.