Svētdien, 25. maijā, ikviens tiek aicināts piedalīties draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumā,
kas notiks Zinātņu akadēmijā plkst. 11:00. Katrs varēs dzirdēt iedvesmojošu Dieva vārdu, pieņemt Jēzu kā savu Glābēju, un saņemt lūgšanu par dziedināšanu, atbrīvošanu no atkarībām, finansiālu labklājību, kā arī jebkuru citu vajadzību. Ir daudzas cilvēku liecības, kuri ir apmeklējuši iepriekšējos dziedināšanas dievkalpojumus un saņēmuši risinājumu savām vajadzībām. Iepazīstināsim ar dažām no tām:

Beātei aptuveni pirms pieciem gadiem sāka pasliktināties redze. Dziedināšanas dievkalpojumā pēc aizlūgšanas viņa pamanīja, ka redze stipri ir uzlabojusies un viņa redz asāk un skaidrāk.

Iveta nevarēja noliekties un pietupties, jo tas sagādāja sāpes. Kad tika lūgts, viņa sajūta tādu kā aukstumu pārejam pār ķermeni, un tagad viņa var bez problēmām pieliekties.

Smaida pēc aizlūgšanas var brīvi kustināt kaklu, kaut gan pirms tam osteohondrozes dēļ viņu mocīja sāpes un stīvums kakla rajonā.

Žanetai aptuveni 2 nedēļas sagādāja grūtības veikt kādus mājas darbus, jo sāpēja labās rokas plaukstas locītava. Šobrīd viņu sāpes vairs nemoka.

Dievs Tev ir paredzējis būt glābtam, veselam, dzīvot labklājībā, būt svētītam ikvienā savas dzīves jomā! Izdari lēmumu, nāc, piedalies!

Lolija Sprancmane