Pirms divarpus gadiem Jēkabpilī notika dziedināšanas un evaņģelizācijas dievkalpojumi,
kuros sludināja evaņģēlists Mārcis Jencītis. Toreiz daudzi jēkabpilieši dzirdēja Kristus žēlastības vēsti un piedzīvoja, kā Dievs iepriecina un dziedina. Diemžēl līdz šim Jēkabpilī nebija aktīvas latviešu draudzes. Par šo vajadzību aktīvi tika lūgts šos divus gadus gan Rīgā, gan Limbažos, gan Bauskā.

Tagad Dievs ir brīnišķīgi atbildējis uz savu bērnu lūgšanām. Kopš nākamā gada janvāra ir pavērusies iespēja organizēt draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumus Jēkabpilī.

Pirmais dievkalpojums būs evaņģelizācijas dievkalpojums 2009. gada 25 janvārī 14.00 Jēkabpils Tautas namā, Vecpilsētas laukumā 3. Sludinās mācītājs Mārcis Jencītis.

Pēc tam tiek plānoti regulāri dievkalpojumi svētdienās Jēkabpils draudzes namā Pasta ielā 75, pulksten 14. 00. Par mācītāju draudzē kalpos Juris Lavrinovičs.

Draudze „Kristus Pasaulei” ir pirmā draudze Latvijā, kura galveno akcentu savā kalpošanā liek uz kristiešu sadraudzību un kalpošanu mājas grupās, aicinot uz tām arī savus draugus, kolēģus un tuviniekus. Saskaņā ar draudzes „Kristus Pasaulei” vīziju ir reģionālo mājas grupu draudžu dibināšana katrā Latvijas pilsētā. Pašlaik „Kristus Pasaulei” draudzes darbojas Rīgā, Valmierā, Limbažos, Bauskā un kopš jaunā gada – arī Jēkabpilī.