Kopš šā gada maija sākuma darbu ir uzsākusi draudzes „Kristus pasaulei” mājas grupas Smiltenē.
Par savu ceļu pie Dieva un arī līdz savai mājas grupiņai stāsta grupas vadītāja Lolija Sprancmane:

Labdien! Mani sauc Lolija. Esmu draudzē „Kristus pasaulei” no 2008. gada oktobra. Esmu gandarīta, jo esmu devusi savu ieguldījumu draudzes mērķos 2010. gadam: es jau esmu atvērusi savu mājas grupiņu un kļuvusi par tās vadītāju (draudzes mērķis 2010. gadā ir 40 līderi un 60 mājas grupiņas)! Ceru jūs ieinteresēt ar savu stāstu, KĀ tieši es kļuvu par savas mājas grupiņas vadītāju un vienlaicīgi motivēt arī citas draudzes māsas un brāļus!

 

Sava mājas grupiņa šajā gadā jau bija ieplānota manos mērķos, bet vēl nesen tā bija tikai kā viegla skice ar grafīta zīmuli, un konkrēts mājas grupiņas veidols vēl neradās. Bet es par to ļoti daudz domāju, varētu teikt – sapņoju! Es zinu, ka manas izredzes būtu daudz mazākas, ja es to nebūtu darījusi. Līdz šim VISS ar mani draudzē ir noticis likumsakarīgi, var pat teikt – loģiskā secībā. Sākumā es atnācu uz draudzi; tad mani velns nolaupīja, ieliekot slimnīcā uz vairākiem mēnešiem (esiet gatavi, jaunatgrieztie, ka priekšā gaida cīņa! Es īpaši vēlos pateikties savai garīgajai vadītājai un labai draudzenei Sandijai Vēzei, kura par mani interesējās arī laikā, kad es biju slimnīcā, kaut arī bija mani redzējusi varbūt tikai pāris reizes!). Pēc slimnīcas uzreiz un nedomājot atgriezos draudzē. Izcīnīju cīņu ar saviem dažādiem hobijiem un koriem (es vienalga mīlu jūs, Rīgas Gospeļkori!), kuri notika tieši mājas grupas laikā, un sāku apmeklēt mājas grupu. Pirmais mans mājas grupas apmeklējums sanāca tieši neformālais – es jau teicu, viss loģiski. No tā laika mājas grupā esmu regulāri. Paldies cilvēkiem, kuri mani kristīgi un mīļi izmitināja (īpašu paldies vēlos teikt Janai, kura bija viens no maniem tuvākajiem draugiem draudzē!), jo mana pamata dzīvesvieta ir Vidzemes pilsēta Smiltene. Tālākais pakāpiens – es veiksmīgi absolvēju draudzes Bībeles skolu. Tad sekoja mans inkaunters un kā trešais līmenis – draudzes Līderu skolas veiksmīga absolvēšana. Piebildīšu, ka paralēli tam visam pakāpeniski arvien pieauga mana kalpošana gan draudzē, gan mājas grupiņā. Un, kas VĒL būtiskāk, NEVIENU dienu neizlaists personīgais laiks ar Dievu, bet gluži pretēji – šī laika palielināšana. No pašiem pirmsākumiem tas ir izaudzis no 10 minūtēm uz 2 stundām. Vēl, ko es nepieminēju – es arī gavēju kopā ar draudzes līderiem 40 dienu gavēni gada sākumā. Dievs to svētīja – paldies Viņam par šo žēlastību!

 

Es personīgi savu mājas grupiņu atvēru pāris nedēļas pēc Līderu skolas izlaiduma. To, ka es to darīšu, es nezināju vēl dažas dienas pirms tam. Es domāju, Dievs mani burtiski paņēma klēpī uz šīm dienām un, pats labākais, nekas no tiem solījumiem nav pazudis – mana mājas grupiņa dinamiski funkcionē un pilnveidojas!

 

Tātad, maija sākumā draudzei „Kristus pasaulei” atvērās mājas grupiņa Smiltenē. Es šobrīd kā vadītāja mīlestībā kalpoju vienam cilvēkam. Kā grupiņas cilvēks viņš man ir vistuvākais, bet viņš man ir vistuvākais arī citā veidā – viņš ir mans 6 gadus vecākais brālis. Domāju, ka Dievs ir mani svētījis, uzticot mīlestībā kalpot cilvēkam, kuru es jau dabīgi mīlu visus savus 28 gadus! Pirmais pasākums, paldies Dievam, arī mūsu mājas grupiņā bija neformālais. Tagad gan viss notiek pēc scenārija! Mums vēl ir stratēģiski garš pilnveidošanās ceļš ejams. Patiesībā – nebeidzams ceļš ar Dievu! Kamēr mēs esam divatā, ir salīdzinoši viegli, bet man ir aizdomas, ka ar laiku mana mājas grupiņa sāks skaitliski augt! Es pat šeit varētu izteikt uzaicinājumu! Īpaši kādam cilvēkam, kurš var piedāvāt telpas, kur novadīt mājas grupiņu, jo mans dzīvoklis nav pārāk liels! Turklāt tīri cilvēcīgi tas notiek manā vienīgajā istabā un pačukstēšu – man ir izteikta nepieciešamība pēc savas telpas (es tikai izskatos maziņa!).

 

Tā, lūk, tas notiek pie mums! Cīnieties ikviens par savām mājas grupiņām!

 

Es īpašu paldies vēlos pateikt draudzes mācītājiem Mārcim un Gannai Jencīšiem, pirmkārt, par draudzi, kurā man ir iespēja būt par vadītāju, iespēja pilnveidoties, izbaudīt brīnišķīgu sadraudzību, kas ir paredzēta ikvienam! Es ceru, ka manī nav vecā rauga un ka es esmu satvērusi vīziju jau no pirmajām dienām, un neesmu to izkropļojusi! Otrkārt, paldies, ka atļāva man būt par vadītāju! Paldies manai garīgajai vadītājai Sandijai Vēzei! Dievs dod mūsu draudzei pastāvēt vismaz līdz Jēzus otrajai atnākšanai! Mūsu draudzē ir reāla dzīvība!

Kontaktinformācija 20390194