No 6. līdz 12. aprīlim draudzē „Kristus pasaulei” viesosies evaņģelistu komanda no Norvēģijas Jesus Revolution.

Jesus Revolution kustību uzsāka Stefans un Anne Kristianseni 1997. gadā. Viņus vadīja dedzīga vēlēšanās redzēt Eiropas jauniešus glābtus un darītus par Jēzus Kristus mācekļiem. Tajā pašā gadā Norvēģijas pilsētā Kristiansandā Jesus Revolution sadarbībā ar vietējo draudžu jauniešiem uzsāka savu pirmo evaņģelizācijas kampaņu. Pasākums notika ar mērķi darīt zināmu katram, ka Jēzus ir dzīvs. Dievs atbildēja uz lūgšanām – vairākus vakarus pēc kārtas zāle bija pārpilna ar simtiem jauniešu, no kuriem daudzi pieņēma Jēzu kā savu personīgo Glābēju. Evaņģelizācijas nedēļa tika pagarināta un aizvien vairāk jaunieši atgriezās pie Jēzus. Vietējā draudze uzsāka „Jēzus-grupas”, kas uzņēmās aprūpi par jaunajiem ticīgajiem.

Kopš tā laika Jesus Revolution sāka vadīt evaņģelizācijas kampaņas daudzās lielās Skandināvijas pilsētās, kā arī kalpot starptautiski. Viņi ir bijuši daudzās pilsētās un liecina – mūsdienu jaunieši ir izslāpuši pēc kaut kā vairāk. Šīs kampaņas un koncertturnejas prezentē evaņģēliju veidā, kas pieņemams jauniešiem. Viņu pieredze un rezultāti runā skaidri – Eiropas jaunieši ir gatavi pieņemt Jēzu par savu Kungu. Ja vien viņi dzird un saprot Evaņģēliju un ja ir kāds, kurš viņiem to skaidri pasaka.

Jesus Revolution kampaņas un koncertus ir apmeklējuši desmitiem tūkstošu jauniešu un vairāki tūkstoši no viņiem ir pieņēmuši Jēzu par savu Glābēju un Kungu. Jesus Revolution vīzija ir padarīt evaņģēliju pieejamu un saprotamu visas pasaules jauniešiem.

Šī ir pirmā reize, kad Jesus Revolution komanda sadarbojas ar draudzi „Kristus pasaulei”. Tā būs gandrīz vesela nedēļa, piesātināta ar visdažādākajiem pasākumiem. Drāmas, uzvedumi, apmācība, dejas,  ielu evaņģelizācija un daudz kas cits. Trešdien, ceturtdien un piektdien (no 7. līdz 9. aprīlim) Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā katru vakaru notiks evaņģelizācijas pasākumi jauniešiem, bet sestdien, 10. aprīlī turpat plkst 14.00 notiks draudzes „Kristus pasaulei” dievkalpojums ar Jesus Revolution komandas piedalīšanos. Svētdien komanda no Norvēģijas viesosies Jēkabpilī. Ceturtdien un piektdien notiks ielu evaņģelizācijas, kurās aicināts piedalīties katrs „Kristus pasaulei” loceklis. Arī neformālie pasākumi draudzes mājas grupās no marta pēdējās nedēļas tiek pārcelti uz Jesus Revolution nedēļu un notiks saistībā ar šiem pasākumiem. Visi draudzes „Kristus pasaulei” mājas grupu dalībnieki ir aicināti vest savus neglābtos draugus, paziņas un tuviniekus uz šiem evaņģelizācijas pasākumiem. Nāc un piedalies! Pasākumi notiks draudzes telpās, Akadēmijas laukumā 1 (Zinātņu Akadēmijā).  Vairāk info mājas lapā jesusrevolution.com