Latvijā ziemas laikā daudzi cilvēki pakrīt uz slidenajiem ietvēm un gūst traumas. Tā gadījās arī Jevgēņijai. Kādā ziemā viņa nokrita divas reizes, traumējot abus ceļus. Sāpes bija tik lielas, ka sieviete, kas bija pieradusi staigāt garākus ceļa gabalus, nu spēja aiziet tikai dažus metrus no mājām. Par laimi kāda viņas paziņa uzaicināja Jevgēņiju uz mācītāja Mārča Jencīša vadīto dziedināšanas dievkalpojumu Rēzeknē, kur viņa saņēma dziedināšanu no šīm traumām.

„Pēc vairākiem kritieniem mani ceļi bija sāpīgi un radīja sajūtu, ka kājas palikušas ļoti trauslas un nespēcīgas. Sāpes jutu, sperot katru soli un arī pieliecoties. Līdz ar to man bija ļoti grūti paveikt mājas darbus. Domāju, kā gan varēšu par sevi un mājokli pietiekami parūpēties, ja tā sāp. Kad kopā ar meitu gāju kādu garāku ceļa gabalu, tad vienmēr teicu, ka man vajag apsēsties un atpūsties, jo pēc dažiem metriem vairs nespēju paiet. Iepriekš es ar prieku devos ceļā, nekad nesatraucoties par attālumu, taču tagad tā vairs nevarēju. Tā pagāja vairāki mēneši, sāpēm pamazām pastiprinoties.” stāsta Jevgēņija.

„Kādu dienu paziņa man sāka stāstīt par dievkalpojumu, kas notiks netālu no manas dzīvesvietas – Rēzeknē. Atbraukšot kāds mācītājs un ikvienam būšot iespēja saņemt aizlūgšanu par dziedināšanu no savām problēmām. Mani tas ļoti uzrunāja un es nolēmu, ka noteikti došos turp. Par Dievu un Jēzu Kristu es jau zināju, tāpēc ticēju, ka Viņš var mani dziedināt. Lai arī apkārtējie šaubījās, ka Dievs var darīt brīnumu manā dzīvē, es turpināju tam ticēt un ar nepacietību gaidīju dievkalpojumu. Šī pasākuma laikā mācītājs sludināja Rakstu vietas no Bībeles par dziedināšanu un aizlūdza par ikvienu zālē esošo. Lūgšanas laikā es sajutu Dieva pieskārienu caur tādu kā dūrienu savos ceļos. Sajutu lielu atvieglojumu un spēku savās kājās. Biju pārliecināta, ka tajā brīdī Jēzus Kristus mani dziedina no sāpēm. Kad dievkalpojuma beigās visi tika aicināti liecināt, kas bija saņēmuši kādu dziedināšanu, es bez šaubām devos par to pastāstīt. Vēlējos arī citu cilvēku priekšā apliecināt, ka nu man vairs nekas nekaiš,” atceras Jevgēņija.

Pēc šī dievkalpojuma, dodoties mājās, sieviete pārliecinājās, ka patiešām ir vesela. Kājas vairs nesāpēja, viņa varēja droši spert soļus un nesatraukties, vai aizies līdz mājām bez apsēšanās pusceļā un atpūtas. Pēc kāda laika Jevgēņija vēlreiz nokrita un sasita celi, taču šoreiz tas neradīja nekādas ilgstošas sāpes. „Es zināju, ka manas kājas ir veselas un nekāds kritiens neliks sāpēm atgriezties. Apliecināju, ka Jēzus Vārdā esmu pilnībā dziedināta un tā arī bija. Nu jau pagājuši vairāki gadi un es ar prieku varu veikt mājas darbus un iet ar kājām garus ceļa gabalus. Sāpes ne reizi nav atkārtojušās. Arī citiem cilvēkiem es stāstu, ka Jēzus Kristus ir vislabākais Ārsts un Viņa Vārdā mēs varam tikt dziedināti. Es pateicos Dievam par šo brīnumu, ko Viņš ir darījis manā dzīvē. Vēlos novēlēt ikvienam savās grūtībās un sāpēs griezties pie Dieva!” saka Jevgēņija.

Jevgēņijas Švarces liecību pierakstīja Laura Gruševa