Mūsdienās cilvēki bieži vien cieš no dažādu alerģiju izraisītām veselības problēmām, kas sākas pavisam negaidīti. Šajā vasarā tā notika arī Jolantai. Jaunā sieviete sāka strādāt loģistikas bāzē, kur atradās dažādas ķīmiskas vielas un pēc neilga laika pamanīja, ka uz rokām parādījušies niezoši izsitumi, kuru daudzums pieauga. Viņa griezās pēc palīdzības pie Dieva, jo zināja, ka Viņš dziedina un pēc neilga laika alerģija izzuda pavisam.

“Šī gada augustā sāku strādāt jaunā darbavietā – noliktavā, kur ikdienā saskāros ar dažādiem sadzīves ķīmijas produktiem. Neilgi pēc tam pamanīju, ka man uz rokām uzmetušās dažas niezošas pumpas. No sākuma domāju, ka odi sakoduši, taču izsitumi neizzuda un to palika arvien vairāk. Arī nieze pastiprinājās – nebija neviena atelpas brīža, jo visu laiku kasījos, bieži vien pat līdz asinīm. Man nekad iepriekš tā nebija bijis. Vissmagāk man gāja naktī, kad niezēja vēl stiprāk un tādēļ nevarēju ne aizmigt, ne izgulēties. No rīta devos uz darbu nogurusi un izmocīta. Pēc pāris nedēļām nespēju vairs izturēt un nolēmu aiziet no darba, lai nebūtu vairs saskare ar ķīmiskām vielām. Cerēju, ka tagad paliks labāk, taču nebija nekādu izmaiņu – izsitumu joprojām bija tikpat daudz un nieze nesamazinājās. Devos pie ārsta, kurš teica, ka tā ir alerģiska reakcija un izrakstīja medikamentus.

Tā kā es jau vairākus gadus apmeklēju draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojumus un mājas grupas, kur esmu dzirdējusi ļoti daudzus cilvēku liecības par to, kā Dievs viņus ir pārdabiski dziedinājis no dažādām slimībām, es nolēmu arī lūgt Dievu. Tāpēc pastāstīju par šo problēmu mājas grupiņā un mēs kopīgi aizlūdzām. Dažas dienas pēc ārsta apmeklējuma devos uz draudzes semināru jeb inkaunteru, jo vēlējos tuvāk iepazīt Dievu un Viņa mīlestību. Aizmirsu paņemt līdzi ārsta izrakstītās zāles, jo neesmu pieradusi lietot medikamentus. Pārdzīvoju, kā nu būs un vai spēšu inkaunterā koncentrēties uz Dievu un tur notiekošo, jo man visu laiku niez rokas. Taču jau pirmajā semināra dienā nieze samazinājās un pa nakti varēju aizmigt. Otrā dienā kalpotāji individuāli aizlūdza par katra dalībnieka veselības pilnīgu dziedināšanu, arī manējo. Pēc tam pamanīju, ka izsitumi kļuvuši gaišāki un niez pavisam nedaudz. Trešajā dienā man palika vēl labāk,” stāsta Jolanta.

Kad sieviete atgriezās mājās, viņa nolēma nelietot ārsta izrakstītos medikamentus pret alerģiju, jo uz rokām bija palikušas vairs tikai dažas blāvas pumpiņas, kas drīz izzuda pavisam. Jolanta slavēja Dievu, kas Viņu bija dziedinājis no alerģijas. Viņai vairs neniezēja rokas un nebija tās jākasa līdz asinīm. Tagad Jolanta atkal var labi izgulēties un pa nakti ir atpūtusies. Viņa iesaka ikvienam lūgt Dievu par veselības dziedināšanu, jo Bībelē Dievs saka: “Es esmu Tas Kungs, jūsu Ārsts”. Ticiet un nešaubieties!

Jolantas Zemītes liecību pierakstīja Laura Gruševa