Jebkurā dzīves situācijā tika izliktas kārtis un meklēta atbilde uz vajadzīgo jautājumu. 
Lai gan sākumā šī aizraujošā un vilinošā izklaide likās kā joks, laikam ejot, viņa sāka par to interesēties arvien vairāk, nenojaušot, ka tam būs nopietnas sekas.
Kāršu izlikšana un ielūkošanās nākotnē bija ilggadējs Zigrīdas brīvā laika pavadīšanas veids.

Zigrīda stāsta: „Viss sākās pirms vairākiem gadiem, kad mamma, jokojoties, man reizēm izlika kārtis. Parasti tā bija vēlme uzzināt kaut ko par maniem puišiem, kurš būs tas īstais, kurš man pievērsīs vairāk uzmanības vai kurš pametīs. Bieži vien zīlējām, ar kuru puisi labāk doties uz balli vai satikšanos. Kāršu izlikšana palika atmiņā vienkārši kā interesanta spēle, tomēr vēlāk sapratu, ka izzīlētais lielākoties ir piepildījies.

Apmēram pirms desmit gadiem man bija arī draudzene, kurai interesēja līdzīgas lietas – ieskatīties nākotnē un gūt atbildes uz konkrētu problēmu iemesliem. Kādu reizi es aizgāju viņai līdzi pie zīlnieces, kur viss notika jau daudz profesionālākā līmenī, un es sapratu, ka garīgā pasaule tiešām eksistē, jo kārtis rādīja daudzas lietas par manu personīgo dzīvi. Diemžēl toreiz es nezināju, ka šis pārdabiskais spēks nenāk no Dieva, bet tas ir okultisms, kas atstāj cilvēka dzīvē ļoti nopietnas, negatīvas sekas. Mani šī nodarbe sāka ieinteresēt, tāpēc vācu materiālus, meklēju informāciju grāmatās un internetā, lai uzzinātu, kā jāizliek kārtis un kā iespējams iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Iestājos arī neklātienes kursos, kuros apguvu kāršu izlikšanu un to nozīmi. Ir jāatzīst, ka iegūtos rādījumus katrs varēja interpretēt, kā viņam tas šķita pareizi, jo daudzie informācijas avoti deva dažādus skaidrojumus. Turklāt es nebiju spējīga pieņemt lēmumus patstāvīgi, jo vienmēr pirms tam ķēros pie kāršu likšanas, tomēr es turpināju izglītoties un padziļināt savas zināšanas šajā sfērā. Katra grāmata, kas stāstīja par šo tēmu, mani ļoti interesēja un es to tūlīt iegādājos. Es iekārtoju arī speciālu kladi, kurā rakstīju atbildes, ko zīlēšanas laikā uzzināju. Tā bija viena no svarīgākajām un dārgākajām lietām, kas man piederēja.

Meklējot atbildes kārtīs, es īstenībā meklēju atrisinājumu savām problēmām – attiecībās ar vīriešiem un citiem cilvēkiem, jo vēlējos zināt, ko viņi domā par mani un kā beigās izvērtīsies konkrētās attiecības. Gribēju rast risinājumus arī sadzīviskām situācijām. Diemžēl atklāti jāsaka, ka sniegtās atbildes problēmas atrisināt nespēja, regulāri jutos nomākta un biju kā „nelaimes čupiņa”.

Man bija sajūta toreiz, ka kārtis burtiski runā un līdz ar to interese un azarts pieauga, jo gribējās arvien vairāk uzzināt, taču es nedomāju, kā un kāpēc tas notiek. Mani interesēja vien atbilde. Es nezināju, ka tādas nodarbes atstāj sekas uz cilvēka garīgo un fizisko veselību, un ar laiku man tiešām parādījās arī vairākas saslimšanas.

Reiz internetā iepazinos ar kādu cilvēku, kurš man stāstīja par Dievu un Bībeli. Es viņam teicu, ka lieku kārtis. Šīs cilvēks man paskaidroja, ka tas ir grēks un nav pareizi, viņš teica, ka atbildes jāmeklē Dieva vārdā. Es par to aizdomājos un pēc kāda laika paņēmu rokās Bībeli un sāku pamazām lasīt. Iepriekš paralēli kāršu likšanai es gāju arī uz baznīcu, tomēr Bībeli nelasīju, jo tā mani neinteresēja un šķita neizprotama. Pēc šī cilvēka teiktā es tomēr sāku interesēties par to vairāk.

Paralēli pieaugošajai interesei par Bībeli jau labu laiku man nācās pārdzīvot smagu posmu attiecībās, kurās mana sirds un dvēsele bija ļoti ievainotas. Šoreiz atbildes kārtīs meklēt likās bezjēdzīgi, jo nekāda kāršu izlikšana un jautājumu uzdošana nepalīdzēja tikt galā ar aizvainojumu un sāpēm. Meklēju kādu informāciju internetā, kā es varētu savādāk iegūt sirds dziedināšanu un sakārtot savu iekšējo stāvokli, un uzdūros draudzes „Kristus Pasaulei” mācītāja svētrunai „Salauztas sirds dziedināšana”. Tā mani ļoti uzrunāja. Papildus tam es uzzināju, ka Madonā drīz notiks dziedināšanas dievkalpojums. Ar nepacietību to gaidīju. Vēlāk pievienojos mājas grupai, kurā es ieguvu arvien lielāku skaidrību un izpratni par Bībeli. Iepriekš es nemaz nezināju, kas ir grēks un kas nav. Mani interesēja garīgā pasaule, tomēr es nezināju, kādas pārdabiskās lietas nāk no Dieva, un kuras izraisa ļauno garu darbība, kas atņem cilvēkam Dieva svētības. Pienāca brīdis, kad es sapratu, ka man jātiek vaļā no šīs nodarbes uz visiem laikiem. Es atceros to brīdi, kad apsēdos pie galda, paņēmu rokās visas kārtis un sāku lūgt Dievu, lai Viņš man dod gribu un spēku tās saplēst, lai vēlāk es to arī nenožēlotu. Un es to paveicu – kārtis tika saplēstas. Tomēr savu pierakstu kladi es nesaplēsu, tā man šķita pārāk dārga. Ik pa laikam pēc ieraduma vēl tajā ieskatījos. Apmeklējot mājas grupiņu un veidojot attiecības ar Dievu, Viņš sāka mani emocionāli un fiziski dziedināt. Tagad vairs nepārdzīvoju par sagrautajām attiecībām un nedomāju par to, kas ir bijis.

Lai iegūtu pilnīgu brīvību no pagātnē piedzīvotā, izlēmu doties uz draudzes semināru jeb inkaunteru. Es nolēmu tikt vaļā no lietām, kas atgādināja par manu agrāko nodarbi – paņēmu līdzi savu pierakstu kladi, daudz dažādu grāmatu un informāciju par kārtīm un okultām lietām. Inkauntera laikā bija iespēja no tā visa atbrīvoties, ko es arī izdarīju un pēc tam es jutos pilnīgi brīva. Dievs dziedināja manu sirdi – tā vairs nav salauzta, un es gūstu prieku Viņā!

Atbildes uz saviem jautājumiem vairs nemeklēju kārtīs vai pie zīlnieces, es tās saņemu lūgšanā un Dieva vārdā. Man nav nemitīgi jālūkojas nākotnē, es dzīvoju tagadnē un ticu, ka esmu Dieva rokās. Ja agrāk es biju „nelaimes čupiņa”, kura visu laiku ir iegrimusi problēmās, kas ir saistītas ar attiecībām ar vīriešiem, tad tagad esmu dzīvespriecīga, jo zinu, ka Jēzus ir Tas, kas man palīdz! Es nebaidos par rītdienu. Ar Dievu visas lietas sakārtojas. Ikdienā, lasot Dieva vārdu, es spēju izšķirt, kas ir labs un kas ir slikts, tādējādi gūstu arī atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem – redzot Dieva gribu Bībelē un spējot pati pieņemt lēmumu. Neesmu atkarīga no kārtīs sniegtajām atbildēm, un par savām izdarītajām izvēlēm esmu atbildīga pati.

Cilvēkiem, kuri izmanto zīlnieka pakalpojumus vai meklē atrisinājumu savām problēmām citā līdzīgā veidā, es iesaku – meklējiet atrisinājumu Dievā! Ar zīlēšanu nevar uzlabot attiecības vai iegūt atbildes. Tikai Dievs spēj atrisināt jūsu konkrētās problēmas – ieskatieties Viņa vārdā un jūs spēsiet izprast Viņa gribu un pieņemt pareizos lēmumus.”

Zigrīdas Zvejnieces liecību pierakstīja Kristīne Krapāne