Šogad tieši pirmais janvāris iekrita svētdienas dienā, kas nozīmē to, ka jauno gadu draudze „Kristus Pasaulei” tiešām iesāka kopā. Jaungada dievkalpojumā skanēja slavēšanas mūzika, bija motivējoša svētruna, izklaides programma un pat repa mūzikas priekšnesumi.

Mācītājs Mārcis Jencītis jaunā gada novēlējumu izteica šādi: „Laimīgu Jauno gadu tiem, kas tic!” Tāds bija arī svētrunas nosaukums. Vēlreiz tika atgādināts, ka ticībai nevajadzētu būt nekā kopēja ar sajūtām, tas ir lēmums elementāri paklausīt Dievam. Visi Dieva vīri, kas ir minēti Bībelē, paklausīja Dievam pat tad, kad apstākļi šķita neloģiski un nereāli, tieši tad parādījās Dieva godība. Bet, kur lai gūst šo spēku vai vēlmi paklausīt? Personīgās attiecībās ar Dievu – ik dienas pavadot laiku lūgšanā un lasot Bībeli, tu sapratīsi, ka tas vienmēr ir to vērts – paklausīt Dievam un iet Viņa gribā. Darot šīs sīkās, mazās lietiņas katru dienu, ikviens cilvēks var sasniegt lielas lietas un plānus, ko parasti visi vēlas, iesākot jaunu gadu, bet ne visi izdara līdz galam.

Izklaides programma piedāvāja atskatu, kā draudzei ir šogad gājis – gan mājas grupu apmeklējumos, gan dievkalpojumos. Uz ekrāna varējām redzēt arī draudzes dalībnieku mīluļus – kaķus un suņus, kā arī komiskā gaisotnē uzzinājām, kā aizstāvēties pret negaidītu, aizdomīgu personu naksnīgā stundā vai faktu, kāpēc sievietēm ir tik grūti sākt sportot? Smieklu deva bija ne pa jokam!

Savus spēkus un talantus mērot varēja ikviens, kuru saista repa mūzika, lai izteiktu savas emocijas un izmaiņas, dzīvojot kopā ar Dievu. Tika novērtēti un izvirzīti trīs labākie, kuri tad varēs arī atkārtoti uzstāties dievkalpojuma laikā 8. janvārī.

Esi laipni aicināts pievienoties!

Dievkalpojumi notiek katru svētdienu Rīgā, Elizabetes ielā 2, plkst. 11:00.

Kristīne Krapāne