31. decembrī draudzē „Kristus Pasaulei” norisinājās vēl nebijis notikums – kopīga Jaunā gada sagaidīšana. Tas bija brīnišķīgs vakars, kurā valdīja svinīga atmosfēra. Pasākuma programmā tika iekļauts gan dievkalpojums, gan arī dažādas aktivitātes, sadraudzība, kopīgs mielasts, kā arī svētku salūta vērošana.

Svinības sākās ar dievkalpojumu, kura laikā ikviens varēja dzirdēt mācītāja sagatavotu iedvesmojošu svētrunu, un katrs klātesošais tika aicināts un iedrošināts kļūt par līderi visās savas dzīves sfērās. Pēc svētrunas sekoja koncerts, kurā Dievs tika pagodināts ar skanīgām slavēšanas un pielūgsmes dziesmām. Tāpat šajā Vecgada vakarā norisinājās kāds skaists notikums – saderinājās divi uzticami draudzes dalībnieki – Jānis un Linda.

Pēc dievkalpojuma katrs tika aicināts cienāties ar pašu sarūpētiem gardumiem. Kā viens no vakara pārsteigumiem bija īpašs fotostends, uz kura fona ikvienam bija iespēja nofotografēties blakus mācītāja attēlam.

Pēc mielasta un sadraudzības svinības turpinājās ar īpaši sagatavotu vakara programmu. Dalībniekus priecēja jautri priekšnesumi, draudzes gada notikumu apskats, anekdotes, vairākas gada nominācijas, viktorīna ar balvām, kā arī citas aktivitātes. Tuvojoties pusnaktij, draudze kopīgi sagaidīja jauno 2016. gadu, vērojot gan pilsētas, gan arī krāšņu pašu sarūpētu salūtu, kas iepriecināja gan lielus, gan mazus. Pēc salūta ikvienam bija iespēja iedzert siltu tēju un turpināt baudīt sadraudzību, kā arī kārtīgi izdejoties diskotēkā.

Svētki tika aizvadīti patiesi priekpilnā noskaņā, un ikviens tika iedvesmots sākt jauno gadu ar paliekošām pārmaiņām savā dzīvē. Tomēr, lai jaunā gada apņemšanās patiešām tiktu īstenotas, ir svarīgi regulāri veltīt laiku personīgām attiecībām ar Dievu, kā arī apmeklēt dievkalpojumus katru svētdienu, lai iegūtu spēku, gudrību un motivāciju doties pretim saviem mērķiem. Dievkalpojumi draudzē „Kristus Pasaulei” notiek svētdienās plkst. 11:00 Elizabetes ielā 2, Pasaules tirdzniecības centrā. Papildus informāciju iespējams atrast draudzes mājaslapā www.kristuspasaulei.lv. Tajā iespējams apskatīt arī fotoreportāžu no aizvadītajiem svētkiem – http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/gallery/?aid=61977116 .

Monta Gulbe