Pagājušajā dievkalpojumā, 3. martā, bija kāds priecīgs un satraucošs notikums.
Draudzes priekšā mācītājs jau pašā dievkalpojumā sākumā izsauca divus no draudzes jauniešiem – Kristapu un Evelīnu, lai paziņotu par viņu gaidāmajām kāzām. Tā bija viņu saderināšanās draudzes un Dieva priekšā.

Kristaps visas draudzes priekšā lūdza Evelīnas roku, pasniedzot viņai saderināšanās gredzenu un baltu rožu pušķi, kā zīmi šim lēmumam. Evelīna atbildēja ar “jā” vārdu šim bildinājumam.

Abi jaunieši jau labu laiku ir draudzes “Kristus Pasaulei” locekļi. Kristaps draudzi regulāri jau apmeklē pusotru gadu, savukārt Evelīna draudzē ir ienākusi neilgi pirms Kristapa.

Viņi iepazinās tieši šeit. Pagājušā gada novembrī abi sāka sarakstīties un saprata, ka viņi ir radīti viens otram, un ka vēlas pavadīt savu turpmāko dzīvi kopā. Pēc neilga laika Kristaps gāja pie mācītāja lūgt apstiprinājumu šim nozīmīgajam lēmumam. Mācītājs šo lēmumu akceptēja, lai gan viņi abi ir diezgan jauni. Evelīna un Kristaps pieņēma šo aicinājumu un ir gatavi ģimenes dzīvei. Viņi apzinās, ka viss nebūs tik vienkārši, kā izskatās no malas, bet ir gatavi cīnīties par savu laulību un Dieva svētītu dzīvi.

Kristapa un Evelīnas kāzas ir gaidāmas vasaras vidū. Jau tagad tiek plānota šī nozīmīgā diena abu dzīvēs. Tiek meklēti gredzeni, apģērbs, fotogrāfi un citas svarīgas lietas, kas ir nepieciešamas kāzām.

Vēlam jaunajam pārim Dieva svētītu šo laiku pirms laulībām!

Lāsma Skudra.