Kristiānai gada vecumā atklāja pasliktinātu redzi un nelielu šķielēšanu.
Edīte ar savu meitiņu Kristiānu dzīvo Balvos, un tur apmeklē draudzi “Kristus Pasaulei”. Pieņemot Jēzu par savu Glābēju, Kristiāna ir piedzīvojusi dziedināšanu no šīm redzes problēmām, kas ļoti uzlabo gan viņas izskatu, gan dzīves kvalitāti kopumā.

Ārsta uzstādītā diagnoze mammai bija pilnīgs pārsteigums. Edīte stāsta: “Ārsts manai meitiņai izrakstīja brilles, jo tas novērstu iespēju, ka šķielēšana pastiprinās. Pastāvēja arī varbūtība, ka, nēsājot brilles, esošā šķielēšana pazudīs pavisam. Taču es tajā laikā nevarēju atļauties iegādāties brilles, kas bija dārgas, un turklāt, bērnam augot, ik palaikam būtu jāpērk jaunas. Otrkārt, Kristiāna bija ļoti kustīga un nemierīga meitenīte, kura nespētu nēsāt brilles, tās jau pirmajās dienās nesabojājot. Es biju ievērojusi, ka Kristiāna izvēlas sēdēt tuvu pie televizora, un, lasot grāmatu, to novieto tuvāk acīm, nekā vajadzētu. Sapratu, ka labi nav, bet nebiju saņēmusies un paspējusi rīkoties, lai kaut ko mainītu.

Kāda no paziņām jau ilgu laiku mani aicināja atnākt uz draudzes “Kristus Pasaulei” rīkoto mājas grupu, kas notika Balvos. Pēc pusgada saņēmos un aizgāju paskatīties dievkalpojumu, kur man ļoti iepatikās gan slavēšanas dziesmas, kas uzrunāja līdz sirds dziļumiem, gan katrs mācītāja sprediķis, kas lika domāt un mainīt savu dzīvi pēc Dieva gribas. Mājas grupiņā sastapu cilvēkus, kuri rūpējas viens par otru, tur sākām lūgt par Kristiānas veselību. Drīz pēc mājas grupas apmeklējuma es devos uz dziedināšanas dievkalpojumu Rīgā, kur mūs ar Kristiānu gaidīja milzīgs pārsteigums. Mazā meitene izvēlējās atsaukties mācītāja aicinājumam un pieņēma Jēzu Kristu par savu Glābēju.  Es domāju, ka meitiņa tajā brīdī patiešām piedzīvoja Dievu, jo nav neviena vakara, kad mazā Kristiāna neizlasītu kādu lapaspusi no savas Bībeles un nepalūgtu Dievu. Citreiz, kad rotaļās saspringtā dienā aizmirstas to izdarīt un vēlāk atceroties, Kristiāna lec ārā no gultiņas, lai pirms miega palūgtu Dievu.

Kad pēc kārtējā gada vajadzēja doties pie acu ārsta, rezultāti bija negaidīti. Oftalmologs pēc pārbaudēm konstatēja, ka Kristiāna redz labi un šķielēšana ir pavisam pazudusi. Nespēju vien nopriecāties par notikušo! Esmu ievērojusi, ka meitiņa redz labi un pie televizora vairs tik tuvu nesēžas. Turklāt viņai ir vieglāk lasīt grāmatas, neliekot tās pārāk tuvu acīm. Kristiānai brilles vairs nav vajadzīgas un tas ļauj ietaupīt finanses, jo, uzsākot skolas gaitas, bez brillēm nebūtu iespējams mācīties. Dievs ir paveicis milzīgu brīnumu! Viņam patiešām nav nekā neiespējama, un Viņš uzklausa un palīdz ikvienam – gan mazam, gan lielam! Nododiet savu dzīvi Dievam un jūs pieredzēsiet Viņa mīlestību, apsolījumus un dziedināšanu.

 

Kristiānas un Edītes Jēgeres liecību pierakstīja Līga Paņina