Šā gada 6. jūnijā draudzē „Kristus Pasaulei”notika jau otrās kristības. Tās notika pie Limbažiem ezerā vakarā pēc dievkalpojuma Rīgā.

Šajā pasākumā sapulcējās kopā draudzes locekļi no Limbažu, Valmieras, Bauskas un citām draudzēm, kuras vieno „Kristus Pasaulei” redzējums.

 

Šoreiz no jauna savu ticību Jēzum un gatavību sekot Viņam liekoties kristīties apliecināja 25 cilvēki. Kristīja draudzes „Kristus Pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis. Daudziem tas bija ticības solis, jo, neraugoties uz to, ka lietus pievakarē mitējās, pūta auksts vējš. Tomēr tikai daži cilvēki veselības problēmu dēļ neizvēlējās kristīties šajā reizē. Tāpēc jaunkristāmo skaits arī šoreiz bija ievērojams.

 

Pēc kristībām turpat ezera malā turpinājās sadraudzības pasākums pie ugunskura, desiņu cepšana, volejbols, futbols un citas spēles. Vairāki jaunieši gāja peldēties ezerā, neraugoties uz diezgan vēso ūdeni. Bija jūtama brīnišķīga sadraudzības un Dieva tuvuma atmosfēra. Draudzes locekļi visādi centās parādīt mīlestību un uzmanību jaunkristītajiem, cienāja viņus ar karstu tēju, palīdzēja izkāpt no ūdens un pārģērbties, ļāva sasildīties savās mašīnās. Kristību pasākums noslēdzās gandrīz pusvienpadsmitos vakarā ar kopēju lūgšanu.

 

Pagājušajās kristībās, kas notika 2008. gada jūlija beigās Vidzemes jūrmalā pie Tūjas, tika pagremdēti ūdenī 36 cilvēki.