23. maija dievkalpojumā draudzē „Kristus Pasaulei” Rīgā viesojās Rolands Bračs,
draudzes „Jaunā Paaudze” mācītājs Gulbenē un Kauņā, Lietuvā un portāla invictory.org pārstāvis Valērijs Portnovs.

Rolands Bračs kopā ar vairākiem citiem kristiešiem no dažādām Latvijas draudzēm ir deputātu kandidāti uz nākamo Rīgas Domes sastāvu gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās 6. jūnijā no saraksta LPP/LC.

Savulaik, tieši pateicoties Gulbenes draudzes vadības atsaucībai, sākās mācītāja un evaņģēlista Mārča Jencīša sadarbība ar draudzi „Jaunā Paaudze”. Mārcis Jencītis ir sludinājis „Jaunās Paaudzes” rīkotajās konferencēs, kā arī, pateicoties šai sadarbībai, pavērās durvis viņa kalpošanai Ukrainā. Redzējums par mājas grupu draudzi Latvijā, kam sekoja draudzes „Kristus Pasaulei” dibināšana, dzima tieši kalpošanas laikā Ukrainā.

Savā īsajā uzrunā draudzei „Kristus Pasaulei” R. Bračs teica: „Bieži man cilvēki ir teikuši: – „Svētais tēvs, kā tad tu tos tiltus būvēsi? Cik miljonu nozagsi?” Esmu tālu, lai idealizētu kādu partiju. Bet, kā savā šīsdienas svētrunā atzīmēja Mārcis, es to izmantoju kā tramplīnu. Dieva gaismai ir jāspīd visaugstākajās varas struktūrās Latvijā. Jēzus laikā tā laika varas struktūrās bija tādi vīri kā Jāzeps no Arimatijas un Nikodēms. Pateicoties viņiem, Jēzus tika apglabāts ar godu.” R. Bračs arī neslēpj to, ka patlaban notiek „rīvēšanās” partijas iekšienē un ir neslēpti centieni izspiest kristīgās pārliecības cilvēkus no apvienības LPP/LC, lai tur dominētu šīs pasaules liberālās un homoseksuālās „vērtības”. Viņš aicināja iestāties par kristiešiem šajās vēlēšanās, atzīmējot LPP/LC vēlēšanu sarakstā viņu uzvārdiem pretī krustiņu.

Kā kristīgas pārliecības cilvēkus vēlēšanu apvienībā LPP/LC Rolands Bračs nosauca Aināru Šleseru, Ainu Krūkli, Andri Ameriku, Almeru Ludviku, Rudīti Leitāni, Jāni Šmitu, Aleksandru Brandavu, Raimondu Timmu, Daini Turlaju, Rolandu Braču un Jevgēniju Stalidzāni.

Draudzes „Kristus Pasaulei” lūgšanu sarakstā, pēc kura tiek lūgts katru pirmdienu draudzes līderu grupā un arī mājas grupās, ir arī šāda vajadzība: „Par taisnīgu un dievbijīgu vadītāju Latvijas valstī, kurš atbalsta evaņģēlija nešanu Latvijā”. Arī draudzes trīs dienu gavēnī, kurš bija pirms dievkalpojuma „Krīze – ceļš uz panākumiem”, tika lūgts „par valdībām un varām, par to, lai Latvijā var netraucēti sludināt Evaņģēliju un lai pie varas būtu taisni un dievbijīgi vadītāji”.