10. septembra dievkalpojumā draudzē „Kristus Pasaulei” viesojās deputātu kandidāte ārkārtas Saeimas vēlēšanām
Aina Krūkle, kura pārstāv Šlesera reformu partiju.

Savā īsajā uzrunā draudzei viņa stāstīja par to, cik svarīgi ir atbalstīt tos nedaudzos kristiešus,
kuri pieņēmuši izaicinājumu darboties politikā un balsot par viņiem šajās ārkārtas Saeimas vēlēšanās, neraugoties uz to, ka partijas sarakstā, kuru viņi pārstāv, ir daudzi nepazīstami un pat no draudzes tālu stāvoši cilvēki.

Savā uzrunā Aina Krūkle pieminēja deputātu kandidāti Intu Feldmani, kura arī pārstāv Šlesera reformu partiju.

Aina Krūkle startē Zemgales vēlēšanu sarakstā ar 18. numuru un viņa savā priekšvēlēšanu programmā uzsver katra indivīda tiesības uz mājām un ģimeni, tiesības radīt un audzināt bērnus, kā arī cieņas pilnas vecumdienas. Aina Krūkle pirms kandidēšanas uz šīm ārkārtas Saeimas vēlēšanām bija deputāte Rīgas Domē.

Inta Feldmane šajās vēlēšanās piedalīsies Rīgas apgabalā ar saraksta numuru 5. Viņa savā manifestā aicina balsot par kristīgām vērtībām: godīgu un cieņas pilnu attieksmi pret cilvēku, dzīvības svētumu, dabīgu ģimeni un tautas labklājību.

Abas deputātu kandidātes Latvijas kristīgajās aprindās pazīstamas ar savu nelokāmo nostāju kristīgo vērtību aizstāvēšanā, kad tiek apspriesti un pieņemti likumprojekti, kas attiecas uz kristīgo vērtību mācīšanu skolās, valsts attieksmi pret viendzimuma laulībām un seksuālajām minoritātēm, vēl nedzimuša bērna dzīvības vērtību un neaizskaramību.

Savā laikā tieši pateicoties Latvijas Pirmās partijas, kura šobrīd pazīstama ar nosaukumu Šlesera reformu partija,  aktivitātēm, Latvijas Satversmē tika iekļauts pants, ka valsts atbalsta laulību, kas ir savienība starp vīrieti un sievieti.

Draudzes „Kristus Pasaulei” lūgšanu sarakstā ir punkts par taisnīgu un dievbijīgu vadītāju un valdību Latvijas valstī, kas atbalsta Evaņģēlija nešanu Latvijā.

Latvijas Republikas Saeimas 11. ārkārtas vēlēšanas notiks šo sestdien, 17. septembrī.

Artūrs Danenbaums.