Kristīni Krūkliņu Dievs vēlējās uzrunāt jau pirms desmit gadiem, kad viņa vēl mācījās vidusskolā.
Toreiz kādā riteņbraucienā Kristīne krita un tik ļoti nobrāza seju, ka nācās gulēt mājās, lai ārstētu no infekcijas uzpampušo ievainojumu. Jaunā meitene zināja, ka Dievs eksistē, tādēļ apsolīja Viņam: „Ja man uz sejas nepaliks rētas, es iešu mammai līdzi uz baznīcu.” Rētas nepalika, taču Kristīne neturēja doto solījumu Dievam. Pēc mēneša viņa iekļuva auto avārijā, kurā brīnumaini tika cauri sveikā, lai arī auto, kas viņu uz ielas notrieca, bija smagi cietis. Kristīne saprata, ka Dievs viņu sargā, taču arī aicina Viņu patiesi iepazīt. Kad nomira Kristīnes opītis, viņa pirmoreiz aizdomājās par to, kas tad ar viņu pašu notiks pēc nāves.

Tā, pēc pāris gadiem, vecmāmiņas mudināta, Kristīne iestājās luterāņu draudzes iesvētes mācības kursā, jo viņas ģimene mēdza apmeklēt luterāņu baznīcu. Kādu laiku apmeklējusi šo draudzi, Kristīne vēlējās vairāk iepazīt dzīvo Dievu, tādēļ meitenes mamma ieteica viņai lūgt pēc personīgām attiecībām ar Debesu Tēvu. Sākumā viņai tas likās jocīgi, jo Kristīne Dievu iedomājās kā kaut ko abstraktu un tālu esošu. Taču Dievs atbildēja uz viņas lūgšanu pēc personīgām attiecībām ar Viņu pāris mēnešu laikā. Tā kā Kristīne studēja Latvijas Universitātē, tad kādu dienu viņa devās uz universitātes kafejnīcu. Pa ceļam viņa iepazinās ar kādu amerikāņu meiteni, kura pēc tam viņu kafejnīcā iepazīstināja ar vēl vienu amerikānieti. Izrādījās, ka abas meitenes ir kristietes. Viņas uzaicināja Kristīni uz kristīgo jauniešu filmu vakaru. Lai arī sākumā Kristīne negribēja doties, tomēr viņa nojauta, ka šī ir atbilde no Dieva.

Tā 2005. gadā Kristīne caur šīm amerikāņu meitenēm nonāca kādā mājas grupiņā, kas ik nedēļu notika Rīgā. Šie jaunieši palīdzēja Kristīnei iepazīt dzīvo Dievu un uzzināt par attiecībām ar Viņu. Kristīne iestājās arī Līderu skolā un sāka mācīties kalpot Dievam. „Iepazīstot Dievu, izmainījās mani uzskati par daudzām lietām – laulību, attiecībām, materiālajām lietām. Dievs man arī atklāja, ka manu personību veido Jēzus, nevis tas, kā es ģērbjos, kādus pasākumus apmeklēju, kāda ir mana kultūras dzīve un izglītība. Ja es nebūtu iepazinusi Dievu, es kļūtu par snobu, kuru interesē ārišķības” atklāj Kristīne.

Kristīnes mamma bija sākusi apmeklēt mājas grupiņu draudzē „Kristus Pasaulei”, tāpēc Kristīne veda savu mammu ar mašīnu uz viņas grupiņu. Tā Kristīne iepazinās ar Evu, kas ir mūsu draudzes uzticama kalpotāja un mājas grupu vadītāja. Lai arī sākumā Kristīne nevēlējās apmeklēt Evas vadīto mājas grupiņu, pēc laika viņa saprata, ka vēlas būt daļa no draudzes „Kristus Pasaulei”. 2010. gada septembrī Kristīne kļuva par pilntiesīgu draudzes „Kristus Pasaulei” locekli. „Šajā draudzē esmu iemācījusies no sirds kalpot Dievam un nekurnēt par grūtībām, kas rodas kalpošanā,” ar prieku saka Kristīne. Tagad meitene jau kalpo citiem cilvēkiem, vadot pati savu mājas grupu, kas tika atvērta aprīļa vidū kopā ar pārējām mācītāja jaunās līderu komandas mājas grupiņām. Viņa ir arī draudzes slavēšanas komandā, kur kalpo ar dziedāšanu. Kristīne priecājas par to, ka Dievs ir aicinājis Viņu iepazīt ne tikai caur personīgām attiecībām ar lūgšanas un Bībeles palīdzību, bet arī caur kalpošanu citiem cilvēkiem savā mājas grupiņā.

Laura Zeniņa.