Gandrīz ikviens cilvēks savas dzīves laikā ir saskāries ar ādas problēmām, kas dažkārt var rasties uztraukumu un dažādu pārdzīvojumu rezultātā. No tām pilnībā atbrīvoties nav iespējams, jo stresa situācijās tās parādās atkārtoti. Arī Kristīne vairākus gadus cīnījās ar galvas ādas izsitumiem, kas stipri niezēja un radīja diskomfortu, taču draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumā meitene piedzīvoja īpašu Dieva pieskārienu un tika dziedināta.

Kristīne stāsta: „Trīspadsmit gadu vecumā man bija lieli emocionāli pārdzīvojumi, kuru rezultātā pamanīju, ka man sāk niezēt galvas āda. Sākumā tam nepievērsu lielu uzmanību, taču nieze pastiprinājās, un tas radīja diezgan nepatīkamu sajūtu. Galvas āda niezēja tik ļoti, ka nereti biju to nokasījusi līdz pat asinīm – manu galvu klāja jēlumi un kreveles. Katra matu mazgāšanas reize bija nepatīkams process, jo šampūns vēl vairāk kairināja ādu, un tā sūrstēja. Šie izsitumi klāja manu galvu visu gadu, taču tie īpaši pastiprinājās tieši ziemā. Esot sabiedrībā, bieži vien jutos ļoti neērti, jo ik pa brīdim niezes dēļ kasīju galvu.

Nolēmu doties pie ārsta, kurš, apskatot manu ādu, nespēja atrast izskaidrojumu šai problēmai. Man tika izrakstīts speciāls šķīdums, kuru lietojot izjutu dedzinošu sajūtu un sāpes, tomēr to pacietu, jo vēlējos atbrīvoties no kaitinošās niezes un izsitumiem. Kādu laiku, lietojot šo līdzekli, secināju, ka gaidīto rezultātu tas nesniedz, pie tam niezošā sajūta kļuva aizvien izteiktāka, tādēļ izlēmu, ka to vairs nelietošu. Sapratu, ka ar šo problēmu man nāksies samierināties, jo zāles nepalīdzēja, un ar šādu domu es dzīvoju turpmākos gadus.

Pirms diviem gadiem es sāku apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei”, kā arī draudzes mājas grupiņu, kurā uzzināju, ka Jēzus ir nomiris pie krusta, lai mēs būtu dziedināti un veseli. Katru dienu, lasot Bībeli un iepazīstot Dievu, kā arī ik nedēļu dzirdot mācītāja iedvesmojošos sprediķus, sāku ticēt, ka Dievs spēj dziedināt arī mani, lai arī līdz šim biju pilnībā atmetusi visas cerības kļūt vesela. Par manu problēmu lūdza gan mājas grupiņas cilvēki, gan arī es pati.

Šī gada septembrī draudzē norisinājās dziedināšanas dievkalpojums, un tieši tajā Kristīne piedzīvoja īpašu Dieva pieskārienu, kas izmainīja viņas veselības stāvokli.

„Sākoties aukstajam laikam, man atkal pastiprinājās nieze, un uz galvas ādas bija īpaši daudz nokasītu vietu, kuras klāja kreveles. Dziedināšanas dievkalpojuma rītā, kā jau katru dienu, es pavadīju laiku lūdzot un lasot Bībeli, un Dievs mani īpaši uzrunāja – es sapratu, ka manu problēmu iemesls ir tas, ka līdz galam nespēju uzticēties un nodoties Dievam, tādējādi neļauju Viņam mani pilnībā mīlēt un dziedināt. Esot dievkalpojumā un klausoties mācītāja sprediķi, sapratu, ka Dievam patiešām esmu ļoti svarīga un īpaša, un es izlēmu pieņemt Dieva mīlestību un ļaut Viņam ienākt manā dzīvē pilnībā. Līdz šim es zināju, ka Dievs mani mīl, tomēr līdz galam nebiju tam noticējusi.

Slavēšanas laikā pēkšņi es sajutu iekšēju pārliecību, ka esmu dziedināta, un es skaidri zināju, ka mana galvas āda ir vesela. Es nolēmu to pataustīt un biju neizsakāmi pārsteigta, kad uz ādas nesataustīju ne kreveles, ne nokasītos jēlumus, arī nieze bija pārgājusi. Sapratu, ka tas ir Dieva brīnums! Es vienā mirklī tiku dziedināta!

Kopš šī dievkalpojuma man vairs ne reizi nav niezējusi galvas āda, un tā ir pilnīgi vesela un gluda. Arī stresa situācijās man vairs neparādās nekādi simptomi. Tagad man nav jājūtas neērti, visu laiku kasot galvu, kā arī es varu lietot jebkādus matu kopšanas līdzekļus, neuztraucoties, ka tie varētu radīt diskomfortu. Esmu patiešām laimīga! Viss, kas man bija nepieciešams, lai saņemtu dziedināšanu, bija apzināties, ka Dievs mani mīl un ka esmu Viņam svarīga. Novēlu ikvienam, kurš cieš no jebkāda veida saslimšanas, savu palīdzību meklēt Dievā, jo Viņam ir atbildes uz visām mūsu lūgšanām. Atver savu sirdi Dieva mīlestībai, pieņem to, uzticies Viņam un saņem savu brīvību!”

Kristīnes Jākobsones liecību pierakstīja Monta Gulbe