Šā gada 23. aprīlī Rīgā, Zinātņu akadēmijā notika otrais draudzes „Kristus Pasaulei” rīkotais dievkalpojums
evaņģelizācijas kampaņas „Pārmaiņu laiks” ietvaros. Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojumā kalpoja mācītājs Mārcis Jencītis un draudzes slavēšanas grupa. Dievkalpojuma svētrunas tēma – „Kristus upura jēga”. Kāpēc Jēzu nomira pie krusta par mūsu grēkiem? Kāpēc bija vajadzīgs šāds upuris? Svētruna, kuru var noskatīties vai izlasīt arī draudzes mājas lapā, sniedz atbildes uz šiem jautājumiem. Kristus upura jēga – atjaunot Dieva sadraudzību ar cilvēku, lai ikvienam būtu regulāras un pareizas attiecības ar Dievu. Vai Tev ir katru dienu ieplānots konkrēts un regulārs laiks, ko tu pavadi ar Dievu, lasot Bībeli un lūdzot?

Šoreiz svētrunas noslēgumā mācītājs aicināja nākt zāles priekšā, pirmkārt tos, kuri nepazīst Jēzu kā savu Glābēju un vēlas nožēlot grēkus un atgriezties no tiem, kā arī katru, kam nav regulārs un disciplinēts laiks sadraudzībai ar Dievu, lasot Bībeli un lūdzot Viņu. Ikviens, kurš vēlējās sakārtot savas attiecības ar savu debesu Tēvu, tika aicināts pieņemt lēmumu disciplinēt sevi un uzturēt šo lūgšanu laiku turpmāk ik dienas. Tie, kuri tikko bija nākuši pie Jēzus un nožēlojuši savus grēkus, saņēma no draudzes ielūgumu uz tikšanos ar draudzes kalpotājiem nākamās dienas pēcpusdienā turpat Zinātņu akadēmijā.

Dievkalpojuma noslēgumā kalpoja speciāli sagatavota kalpotāju komanda, kas aizlūdza par katra vajadzībām un problēmām individuāli.

Atgādinām, ka nākamais dievkalpojums ciklā „Pārmaiņu laiks” notiks 7. maijā. Bet 21. maijā tiks rīkots īpašs dziedināšanas dievkalpojums, kurā tiks lūgts tieši par dziedināšanu no artrīta un, protams, arī ikvienu citu vajadzību.

Dievkalpojumu cikls „Pārmaiņu laiks” tiek plaši reklamēts gan televīzijas kanālā LNT, gan Kristīgajā radio, gan bukletos, kas tiek izplatīti iedzīvotāju pasta kastītēs. Seko līdzi! Ja tev ir kāda vajadzība vai problēma, tad nāc un ļauj Dievam darboties tavā dzīvē!

Dace Prīdāne.