Draudzes „Kristus pasaulei” Saldus mājas grupas vēsture ir diezgan neparasta, taču ļoti interesanta, pamācoša un svētīga. Kopš šā gada maija mājas grupu Saldū vada Iveta un Vilnis Veinbergi. Nelielā sarunā Iveta stāsta par sevi, savu ceļu pie Kristus, kā arī to, kā viņa nonāca draudzē „Kristus pasaulei” un kļuva par mājas grupas vadītāju:

Viss sākās ar to, ka mana krustmeita Kitija saslima ar nedziedināmu slimību. Tad arī sākām meklēt Kādu, Kurš varētu mums palīdzēt. Esam diezgan liela dzimta, taču visi bijām neticīgi, izņemot manu vīru, kurš bija gājis „Jaunajā paaudzē”. Kad mūs piemeklēja nelaime, aizbraucām visi uz šo draudzi. Tieši tajā reizē bija konference un sludināja mācītājs Mārcis Jencītis. Viņa svētrunas tēma bija: „Kam daudz piedots, tas daudz mīl!”. Mūs viņa teiktais ļoti uzrunāja. Tad arī sapratām, ka mums jāiet uz viņa draudzi. Tā nu jau apmēram gadu esmu draudzē „Kristus pasaulei”!

Pagājušā gada oktobrī Luīze Zveja sāka vadīt mājas grupu Saldū. Septiņus mēnešus viņa mūs vadīja un apmācīja. Mācījāmies Bībeles skolā, pati ar vīru arī Līderu skolā Rīgā. Tagad jau mēnesi pati vadu mājas grupu.

Šobrīd mēs esam ap 14 cilvēku. Trīs jaunieši mācās spēlēt ģitāru, vēl divi iet Bībeles skolā. Kaut arī galvenokārt visi esam radinieki, grupā ir arī citi cilvēki. Kitija nu jau ir mājās pie Tēva debesīs, bet mums nevienam nav rūgtuma pret Dievu, ka notika tā. Aizvadītais gads mums visiem bija grūts, taču lielā mērā caur šīm ciešanām visa mūsu ģimene tika glābta un atgriezās pie Jēzus! Marta inkaunterā mans tēvs tika atbrīvots no alkohola atkarības. Draudzes mācītājs Mārcis Jencītis daudz mūs ir mācījis, ka vispirms jāmeklē Dieva vaigs, nevis tikai Viņa palīdzība. Tagad visi esam vīzijā G12 un veselīgā mācībā!

Par nākotnes plāniem runājot, protams, vispirms vēlētos, lai Saldū pēc iespējas ātrāk būtu draudze „Kristus pasaulei”. Pēdējā reizē mēs grupā bijām sapulcējušies 17 cilvēku. Pie mums brauc arī no Kalvenes. Protams, ka grupai būs jādalās! Pašlaik būtiski ir pacelt jaunu vadītāju un arī slavētājus, kuri prot spēlēt ģitāru, jo tas mums ir ļoti svarīgi!

Mājas grupas sapulces Saldū notiek piektdienās, pulksten 18.00 Kalēju ielā 22.