Šo sestdien, 14.00 Zinātņu akadēmijā notiks draudzes „Kristus Pasaulei” vīzijas konference.
Šādi pasākumi tiek organizēti divreiz gadā – rudenī un pavasarī. Vīzijas konferences mērķis ir sanākt visām Latvijas G12 draudzēm un mājas grupu cilvēkiem, lai slavētu, pielūgtu un reāli satiktos ar Dievu, atsvaidzinātu vīziju, saņemot jaunu uguni turpmākai kalpošanai.

Šī vīzijas konference būs ne tikai svinības un prieks par jau paveikto, bet arī starts draudzes kampaņai „Pārmaiņu laiks 2”. Kā zināms, pavasara vīzijas konferencē tikai aizsākts pirmais „Pārmaiņu laiks”, kurā tika organizēti seši īpaši evaņģelizācijas dievkalpojumi, kuru laikā tika arī lūgts par cilvēku vajadzībām.

Konferencē tiek plānota „Kristus Pasaulei” slavēšanas un deju grupas uzstāšanās. Dieva vārdu sludinās mācītājs Mārcis Jencītis. Pasākuma beigās visi kopā klausīsimies Valda Indrošonoka koncertu.

Vita dalās savās domās par vīzijas konferencēm: „Draudzē „Kristus Pasaulei” viss, gan tikšanās vienam ar otru, gan dievkalpojumi noris ļoti priecīgi, bet konference ir tā reize, kad atkal vienkopus sabrauc ticīgie no dažādām vietām, un var just, ka Dieva armija aug! Ļoti patīk koncerti pēc konferences, kad var izdejoties un izpriecāties. Viss ir tik skaļi un krāsaini! Mēs neesam nekādi sērotāji, bet priecīgie!”

Arī Indrai vīzijas konferences saistās ar atkal satikšanās prieku, kad visi kopā varam paskatīties uz padarīto un saņemt spēkus nākamajam cēlienam. „Šova elementi, pārsteigumi un gaismas raksturo šos svētkus. Uz to visu var paskatīties arī kā uz mākslas darbu,” viņa saka.

„Vīzijas konference mums atsvaidzina draudzes mērķi un uzdevumu. Būs  arī vairāk slavēšanas un iespēja satikt draugus no citām pilsētām. Būs lielisks pasākums!” uzskata draudzes dejotāja Agneta.

Arī tu esi mīļi gaidīts svinēt šos svētkus kopā ar draudzi „Kristus Pasaulei”!

Laura Zeniņa.