Šogad 25. augustā draudzē “Kristus Pasaulei” notika kārtējais dziedināšanas dievkalpojums,
kurā tikai lūgts par cilvēku vajadzībām. Daudzi cilvēki liecināja par to, ko šajā dievkalpojumā ir piedzīvojuši. Lūk, dažas liecības:

 Dita stāsta: „Man divus gadus sāpēja mugura. Gandrīz visu laiku bija smeldzošas sāpes, kā rezultātā nevarēju ilgi nostāvēt un visu laiku vajadzēja mainīt pozu. Kad mācītājs lūdza, tad sāpes samazinājās un ķermeni viscaur apņēma aukstums. Tagad mugura vairs nesāp, un varu jau diezgan ilgi nostāvēt!”

Savukārt Liene jau vairākus mēnešus nevarēja izlemt, vai turpināt mācības augstskolā. Visu laiku bija stress un uztraukums, jo viņa nezināja ko darīt. Pēc kalpotāja aizlūgšanas Lienes sirdī ienāca miers un pārliecība, ka Dievs palīdzēs viņai pieņemt pareizo lēmumu.

Janīnai divus gadus bija audzējs, kurš spieda uz redzes nerviem, kā rezultātā regulāri sāpēja galva. Viņa slikti redzēja tālumā un arī tuvumā silueti bija izplūduši. Ejot bija jātaustās, kur spert soli. Viņa saka: „Kad kalpotājs lūdza, tad vispirms man acu priekšā satumsa, bet pēc tam palika gaišāks. Sajutu Dieva pieskārienu visā ķermenī. Galva uzreiz pārstāja sāpēt, goda vārds!” Tagad Janīna var saskatīt cilvēkus, tuvumā redz stipri labāk, kā arī var saskatīt krāsas, ko pirms tam nevarēja. „Es jau biju pie jums pirms diviem gadiem un toreiz man palika labāk. Taču pēc tam man atkal kļuva slikti, un es saprotu: lai būtu labi, biežāk ir jānāk uz dievkalpojumiem!”

Aigai skriemeļu nobīdes dēļ divus gadus sāpēja mugura. Kad mācītājs lūdza, sāpes pārgāja. Arī šobrīd sāpju nav.

Kitijai no bērnu ratiņu stumšanas un mazuļa cilāšanas labās rokas plaukstai bija savilktas saites. Roka periodiski sāpēja jau pusgadu. Bija arī „dulla” galva, it kā „piebāzta ar kaut ko” un sirdī nemiers. Kad mācītājs lūdza Dievu, Kitijas sirdī ienāca miers. Arī roka pārstāja sāpēt, un to viegli varēja kustināt. Tagad viņa var turēt savu bērnu jebkurā pozā un arī nest ratus pa trepēm. Tik labi kā tagad, Kitija vēl nav jutusies nekad. Arī galva tagad ir skaidra un roka vesela!

Kitijas meitiņai Martai bija muskuļu vājums. Pēc aizlūgšanas mācītājs teica: „Tagad mēģini darīt to, ko tu agrāk nevarēji”, un nolika meiteni uz savām kājiņām. Kaut arī viņa pieturējās, izskatījās daudz labāk, kā pirms tam.

Mirdzai agrāk bieži bija stipras galvassāpes. Dievkalpojuma laikā viņai arī sāka sāpēt galva, bet, kad mācītājs lūdza, tad sāpes pārgāja.

Sandijam ārsti teica, ka, iespējams, viņam ir aknu ciroze ar bēdīgu prognozi. Taču dievkalpojuma laikā viņam sirdī ienāca miers un ticība, ka viss būs labi un ka Dievs dziedina.

Laurai kreisajai ausij bija bungādiņas deformācija, kā rezultātā viņa bieži pārklausījās un radās problēmas attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem. Viņa saka: „Aizlūgšanas laikā man sāka ļoti sāpēt galva un nedzirdīgajā ausī jutu dīvainu siltumu. Ja līdz šim es ar kreiso ausi dzirdēju tikai skaņas, tad tagad es spēju izšķirt atsevišķus vārdus. Dzirde šajā ausī bija jūtami uzlabojusies. Protams, es nedzirdu ar šo ausi tikpat labi kā ar veselo, bet ir notikušas diezgan nopietnas izmaiņas, kas manam prātam šķiet neaptveramas, jo biju pieņēmusi, ka manai bungādiņai ir defekts un es nekad mūžā nedzirdēšu.”

Martai ilgu laiku ir sāpējušas gūžas un viņa lieto stiprus medikamentus. Arī uz dziedināšanas dievkalpojumu Marta atbrauca ar sāpēm. Dievkalpojuma laikā sāpes kļuva gandrīz nepanesamas – tā, ka Marta vēlējās doties ārā uz automašīnu, lai atgultos. Pēc aizlūgšanas sāpes ir pilnīgi pazudušas. Slava un pateicība Dievam!

Apkopoja Sandija Vēze un Pārsla Jankovska