Lienei ģimenes ārsts konstatēja plakano pēdu, kas radīja dažādas komplikācijas mugurai un kājām.
Iepazīstot Dievu un esot draudzē „Kristus Pasaulei” nedaudz ilgāk par trim mēnešiem, pēdu deformācijas sekas ir izzudušas.

Liene stāsta: „Līdz pat pusaudžu vecumam nezināju, ka man ir kādas problēmas ar pēdām. Sāpes es nejutu, bet šī deformācija ietekmēja mugurkaulu un sagādāja man grūtības, staigājot un skrienot. Nevarēju sportot, dejot un iet garās pastaigās. Manas kājas bija stīvas, un vienaudži bieži smējās par mani, sakot: „Tu staigā kā pīle!” Mugurkaula deformācijas dēļ es tiku nosūtīta uz ārstniecisko vingrošanu. Taču, neredzot īpašus uzlabojumus, nodarbības apmeklēt pārstāju.

Pagājušajā gadā mans veselības stāvoklis strauji pasliktinājās. Kādu dienu, sēžot pie datora, ļoti iesāpējās labā kāja. Sāpes caurstrāvoja no papēža līdz pat apakšstilbam. Tās bija tik stipras, ka nespēju noiet pāris soļus no krēsla līdz gultai. Pēc kādas stundas sāpes norimās, taču palika jocīga dedzināšana pa visu kāju, tūska un neizskaidrojami zilumi potīšu rajonā. Nākamajā dienā devos pie sava ģimenes ārsta, kurš atklāja, ka man ir plakanā pēda un ieteica uztaisīt rentgena uzņēmumus, kā arī griezties pie speciālista.

Ārsts ortopēds pēc pārbaudes brīdināja, ka pēdu stāvoklis ir tiešām nopietns un ka tas ir galvenais mugurkaula un kāju problēmu izraisītājs. Viņš ieteica iegādāties speciālas zolītes, kas jāliek apavos. Paklausīju ārstam, nopirku tās un 2,5 mēnešus apņēmīgi panēsāju, taču sāpes potītēs un pēdās nepārgāja un pat pēc slodzes darbā pastiprinājās. Lai kā gribētos, ilgāk tās nēsāt nespēju. Ar smagu sirdi noliku zolītes dziļi skapī, lai tās vairs nekad neizmantotu.

Kādu dienu draudzene mani uzaicināja uz draudzes “Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu. Kad bija iespēja iet uz aizlūgšanu par veselību, tad protams pirmais sarakstā, par ko vēlējos, lai lūdz, bija manas pēdas. Uzreiz nekas nenotika, bet pēc divām trijām nedēļām ievēroju, ka zilumi un sāpes sāka mazināties.

Maijā aizbraucu uz trīs dienu lūgšanu semināru – inkaunteru. Man tas bija īpašs piedzīvojums un tikšanās ar Dievu. Es no sirds nožēloju grēkus un savu dzīvi uzticēju Viņam, lai notiek Tā Kunga griba. Šo trīs dienu laikā pēdās jutu siltumu un apakšstilbos velkošu sajūtu. Sirdī zināju, ka Dievs tādā veidā mani dziedina.

Divas dienas pēc inkauntera steidzos vēlreiz veikt rentgena uzņēmumu, un man par lielu pārsteigumu rezultāti bija labi. Ortopēds, redzot izmeklējuma atbildes, bija priecīgs un apsveica mani. Teica, ka tiešām ir ievērojami uzlabojumi, un pēdas ir atkopušās! Pēc inkauntera manas kājas vairs nesāp, nav nekādu zilumu, dedzināšanas vai tūskas. Varu sportot, dejot, iet pastaigās, darīt visu, ko sirds kāro!

Esmu sākusi lasīt Bībeli un lūgt Dievu, tā veidojot personīgas attiecības ar Viņu. Nostiprinās mana ticība Dievam. Viņš dod savas svētības un dziedināšanas tiem, kas Viņu meklē! Viņam patiešām viss ir iespējams!

Marka evaņģēlija 11:24 ir teikts “Tāpēc es jums saku: visu ko jūs lūgdami lūgsit, ticiet, ka jūs dabūsiet, tad tas jums tiks dots” Šos vārdus es esmu piedzīvojusi personiski savā dzīvē. Paldies visiem, kas par mani lūdza!”

Lienes Civkores liecību pierakstīja Līga Paņina