Liene ir jauna, glīta meitene.
Taču jau no bērnības viņa sirga ar iedzimtu atopisko dermatītu, kas viņai izraisīja ne tikai fizisku diskomfortu, bet arī bojāja meitenes izskatu. Mazotnē šī slimība izpaudās kā alerģiski ādas izsitumi galvas matainajā daļā, kā rezultātā arī viņas mati bija pavisam plāni. Ar laiku kaite pārgāja, tomēr vēlāk pārdzīvojumu dēļ tā atgriezās ar nebijušu vērienu. Nu jau sausie, alerģiskie plankumi pārklāja visu meitenes ķermeņa augšdaļu. Tie pamatīgi niezēja un kļuva sarkani.

Liene atceras: „Mana sejas āda lobījās, un es jutos tiešām slikti, jo papildus tam, ka nebija iespējams ģērbties kā citiem un nēsāt normālu apģērbu ar atkailinātām rokām un kaklu, es kaunējos par savu sejas ādu. Šī problēma man traucēja kontaktēties ar cilvēkiem. Pārsvarā staigāju izlaistiem matiem, lai nebūtu redzams kakls. Kamēr šī slimība mani mocīja, sauļošanās pludmalē vasarās nebija pat iedomājama. Papildus visam minētajam es bieži cīnījos ar ādas alerģisko reakciju, lietojot smaržas, pārtiku un citas vielas.”

Pēc ārstu sacītā – atopisko dermatītu ir iespējams tikai apārstēt, jo nav zāles, kas to spētu izārstēt. Cīnoties ar problēmu, Liene apmeklēja vairākus dermatologus, kas viņai izrakstīja dažādus dārgus medikamentus, kas bija jālieto diendienā, kā arī nomierinošas tējas, kuras diemžēl tā īsti nepalīdzēja. Nespējot uzvarēt slimību citādā veidā, Liene vērsās pie Dieva ar lūgšanām par dziedināšanu. Tā viņa pēc draudzenes ielūguma apmeklēja draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupas rīkoto pasākumu un arī dievkalpojumu, kura laikā Dievs viņai pieskārās. Liene stāsta: „Draudzene mani bija atkārtoti aicinājusi apmēram pusgadu, tomēr visu šo laiku biju noraidoša, jo baidījos, vai tiešām draudze ir laba. Tomēr atnākot, man patika, kā mācītājs sludina, patika draudzes atmosfēra, mūzika, jaukie un draudzīgie cilvēki visapkārt. Man šī draudze vienkārši ļoti iepatikās.

Aprīlī viņa jau regulāri apmeklēja katru dievkalpojumu, un maija mēnesī meitene devās uz draudzes rīkoto trīs dienu lūgšanu semināru – inkaunteru. Šī pasākuma laikā viņa piedzīvoja Dievu, īpaši otrajā dienā, kad kalpotāji lūdza par dziedināšanu. Aizlūgšanas laikā Liene sajuta siltumu, kas pārņēma viņas ķermeni. Viņa inkaunterā ieguva pārliecību, ka Dievs viņu ir dziedinājis un pēdējā semināra dienā drosmīgi apliecināja savu dziedināšanu no atopiskā dermatīta.

Kaut arī, aizbraucot mājās, Liene redzēja, ka slimības simptomi pilnībā pazuduši nav, viņa nezaudēja cerību un katru dienu lūgšanā apliecināja, ka dziedināšana tomēr ir saņemta. Pateicoties inkaunteram un neatlaidīgām lūgšanām, pēc divām līdz trim nedēļām Lienes āda bija kļuvusi vesela, un nu jau ilgāku laiku viņa ir pilnīgi dziedināta no atopiskā dermatīta. Liene ir neizsakāmi priecīga par to, ka viņai ir normāla sejas āda. Tā vairs nelobās. Ādas izsitumi uz galvas un visas pārējās ķermeņa daļas ir pazuduši. Arī mati tagad aug normālā biezumā. Meitenei vairs nav jālieto ārstu izrakstītie krēmi un to iegādei jātērē lielas naudas summas. Alerģija uz dažādām smaržām, pārtiku un citām vielām ir pazudusi, Liene var smaržoties un ēst visu, ko sirds kāro.

Viņas pašapziņa ir augusi, un šovasar pirmo reizi vairāku gadu laikā Liene izbaudīja sauļošanos un peldēšanos.

Viņa ir ļoti pateicīga Dievam, un pavada ik dienas laiku lūgšanā un lasot Bībeli. Viņa neizlaiž nevienu dievkalpojumu un mājas grupas sapulci, kā arī uzticami kalpo draudzē. Liene pati saka: „Es ārkārtīgi pateicos Dievam par savu dziedināšanu, jo šī slimība man radīja ļoti daudz problēmu. Paldies Jēzum par Viņa upuri, – ka man tika dota iespēja atkal būt veselai, normāli justies un labi izskatīties!” Liene iesaka ikvienam vērsties pie Jēzus un pieņemt Viņu kā Glābēju, jo Jēzus ir nomiris, lai mums būtu ne tikai glābšana, bet arī labklājība un veselība. Tādēļ meitene ikvienu aicina: „Tuvojieties Dievam!”

Lienes Civkores liecību pierakstīja Kristīne Krūkliņa