Jau kopš bērnības esmu slimojusi ar visāda veida ādas slimībām.
Tādēļ mani nemaz nepārsteidza tas, ka pirms 15 gadiem man uz vēdera parādījās neliels izsitums, kas līdzinājās jēlam punktiņam. Lēnām, mēnešiem ejot, tas auga aizvien lielāks. Bija brīži, kad tas samazinājās un sadzija, pārklājoties ar krevelīti, bet bija periodi, kad tas izauga līdz pat plaukstas lielumam. Šis jēlums stipri niezēja un suloja. Man pašai nebija ne jausmas, kas un no kā tas varētu būt. Pie ārsta es negāju, jo visu laiku cerēju, ka vienā brīdī jēlums pāries pats no sevis. Taču tā nenotika, un situācija palika aizvien sliktāka. Ik pa brītiņam arī uz visas pārējās miesas parādījās izsitumi, kas ļoti niezēja. Tas sāka apgrūtināt manu dzīvi, nepatīkamās pašsajūtas dēļ. Sapratu, ka būs vien jāmeklē ārsta palīdzība.

Vizīte pie speciālista iznāca ļoti īsa. Ārsts, apskatot slimo vietu, paziņoja, ka tā ir alerģija pret metālu. Kā daudzi citi, arī es nēsāju džinsu bikses, kam aizdarē ir metāla poga, kas otrā pusē pieskaras ādai. Man tika izrakstīta ziede, kas simptomus noņēma kā ar roku. Milzīgais jēluma pleķis pazuda un līdz ar to arī visi pārējie izsitumi. Lai gan simptomu man vairs nebija, skaidrs bija viens – manā apģērbā un aksesuāros nekādas metāla detaļas nedrīkstēja būt.

Es vairs nedrīkstēju nēsāt jostas ar metāla sprādzēm. Kad vēlējos nēsāt džinsus, tiklīdz tos nopirku, uzreiz vīram lūdzu izraut metāla pogu un tās vietā piešuvu citu. Ja tā nedarīju, alerģija pavisam drīz parādījās no jauna.

Pirms pāris mēnešiem laika trūkuma dēļ metāla pogu no apģērba nenoņēmu un pēc vairākām dienām ievēroju, ka uz ādas alerģija neparādās. Kopš tā laika es varu nēsāt tādu apģērbu, kādu vēlos. Tas patiesi ir brīnums, jo esmu medicīnas darbiniece un zinu, ka alerģija tāpat vien nemēdz pazust.

Kaut gan par manu dziedināšanu netika īpaši aizlūgts, es zinu, ka Dievs ir Tas, kurš pilnībā mani dziedināja no alerģijas. Viņa klātbūtne katrā draudzes dievkalpojumā un mājas grupas sapulcē, ne tikai atjauno un iepriecina, bet arī dziedina un dara brīnumus.

Bībelē ir sacīts, ka tad, kad mēs klausām Dieva balsij un darām, kas taisns Viņa acīs, Viņš neliks pār mums nākt slimībām, jo Viņš ir „Tas Kungs, mūsu ārsts.” 2. Mozus 15:26. Esmu ļoti pateicīga, ka Viņš ir man personīgi atklājies kā vislabākais Ārsts un dziedinājis mani no šīs alerģijas.

Liecību pierakstīja Līga Paņina