Līga sāka apmeklēt Daigas mājas grupiņu aprīļa beigās un kopš pirmās reizes nāk regulāri.
Pēc kāda laika sāka apmeklēt arī dievkalpojumus. Sākumā viņa nav gribējusi nākt uz draudzi, jo bija vērojusi savu māsu Ingu, kura draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē jau vairākus gadus, un viņa redzēja māsas nopietno attieksmi pret Dievu. Tāpēc zināja, ka kļūt par kristieti, tā nav nekāda „spēlīte”, bet tajā pašā laikā dziļi sirdī apzinājās, ka māsa ir laimīga. Līgai patika vērtības, ko viņa redzēja savas māsas Ingas dzīvē.

Pirms Līga sāka nākt uz grupiņu, viņa bija sapratusi, ka nekur apkārt nav drošības un ka viņa šo drošības pamatu var iegūt vienīgi pie Dieva. Jau no paša sākuma viņa pieķērās savai vadītājai Daigai. Līga saka: „Daiga man deva mīlestību, prieku, padomu un vadīja mani, ka es sāku iemīlēt Dievu, viņa bija tas paraugs, kas man bija vajadzīgs.”

Pirms Līga iepazina Dievu, viņai bija problēmas finansu jomā un bija iestājies depresijas periods. Viņai bija bail meklēt Dievu. Tas nozīmētu, ka viņa kaut ko zaudēs un būs jāatsakās no lietām, kas nav pēc Dieva prāta. Būs jāuzņemas vairāk atbildības un pienākumu. Iepazīstot Dievu, izrādījās, ka viss ir gluži savādāk. Līga kļuva laimīga. Bija lietas, no kurām Dievs Līgu atbrīvoja uzreiz. Viņš izmainīja viņas domāšanu un skatu uz visu pasaulīgo. Piemēram, no alkohola viņa atteicās uzreiz pēc pirmā mājas grupiņas apmeklējuma. Kā arī, Līgai pašai nemanot, bija izveidojusies atkarība no televizora, kas aizņēma ļoti daudz brīvā laika. Televizors vienā dienā vienkārši salūza. Cilvēks, kas nepazīst Dievu, teiktu, ka tā bija vienkārši sakritība, bet Līga zina, ka tas ir Dievs, kurš atbrīvo viņu no visa nevajadzīgā.

Dievs lēnām sakārto visu viņas dzīvi. Kad viņa sāka nākt uz draudzi, viņa sāka ziedot savu desmito tiesu, kā tas ir rakstīts Bībelē. Līgai bija vajadzība mainīt darba vietu, un viņa sāka par to lūgt Dievu. Nebija ilgi jāgaida, kad Dievs svētīja viņu ar ļoti labu darbu. Līga tagad ir ļoti apmierināta un tic, ka tas bija tikai un vienīgi lūgšanas un uzticīgas desmitās tiesas došanas rezultāts. Līga saka: „Kopš esmu draudzē, esmu finansiāli svētīta.”

Jūlijā Līga bija aizbraukusi uz draudzes 3 dienu lūgšanas nometni. Viņas mērķis bija meklēt Dievu un atvērt savu sirdi, lai Dievs var ienākt viņas dzīvē bez jebkādiem šķēršļiem. Līgai inkaunters tik ļoti patika, ka negribējās braukt prom. Šajās trijās dienās Dievs deva Līgai ticību, ka viņas grēki ir piedoti un viņa saprata, ka grib iepazīt Dievu vēl vairāk un veidot labas attiecības ar Dievu, katru dienu lūdzot un lasot Bībeli.

Šodien viņai ir drošības sajūta un viņa ir laimīga, un vēlas, lai šo laimi varētu piedzīvot arī viņas apkārtējie cilvēki. Līga saka: “Es mīlu Dievu!”

Līgas liecību pierakstīja Elīna Ševčuka