Lilija ar Dievu ir kopā apmēram trīs gadus. Viņa ir vesela un laimīga.
Tomēr pirms sieviete iepazina Jēzu kā savu personīgo Glābēju, viņa mocījās vairākus gadus ar kaiti, kuras cēloni tā arī neuzzināja un kuru izārstēt ar medicīnas palīdzību neizdevās.

Pirms desmit gadiem Lilijai sākās sāpes vēdera rajonā. Bija pastāvīga smaguma sajūta, diskomforts, kas traucēja viņai pieliekties un pietupties. Lilija nolēma aiziet pie ārsta – pēc izmeklējuma tika konstatēts dzemdes iekaisums. Precīzu iekaisuma cēloni mediķi nepateica, tomēr Lilijai tika izrakstīti medikamenti, kurus viņa iesāka lietot.

 

Lilija stāsta: „Sākot lietot zāles, sāpes pārgāja. Taču nepagāja ilgs laiks un tās atkal atgriezās. Devos atkārtotā vizītē pie ārsta, kurš atkal izrakstīja tos pašus medikamentus. Atsākot lietot zāles pret iekaisumu, rezultāts bija tāds pats kā iepriekš – sāpes un iekaisums uz kādu laiku pārgāja, taču pēc četriem mēnešiem atkal atgriezās. Un tā tas turpinājās desmit gadus. Nācās sadzīvot ar nemitīgo smaguma sajūtu, un bez sāpēm nespēju pat pieliekties!

Visus šos gadus es nepazinu Dievu un nezināju, ka Viņš spēj dziedināt no jebkuras kaites. Apmēram pirms trīs gadiem es iepazinu Jēzu Kristu kā savu personīgo Glābēju. Es uzzināju to, ka Jēzus ir nomiris pie krusta ne tikai par mūsu grēkiem, bet arī slimībām. Sāku ticēt tam, ka varu būt vesela un apliecināju arī Rakstu vietas par dziedināšanu, piemēram: Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba (..) ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti. /1.Pētera 2:24/. Ikdienā sāku lasīt Bībeli un pavadīt laiku ar DievuTicēju, ka Viņš mani dziedinās.”

Lilija nepadevās un ticēja, ka kādu dienu Dievs uzklausīs viņas lūgšanas. Un reiz tā arī notika. Lilijas paziņas, kas apmeklēja draudzi „Kristus Pasaulei”, uzaicināja viņu uz dziedināšanas dievkalpojumu. Tajā bija iespēja saņemt aizlūgšanu par personīgām vajadzībām. Lilija ieradās un aizgāja pie viena no kalpotājiem uz aizlūgšanu. Viņa turpina: „Aizlūgšanas laikā neko īpašu nesajutu. Taču, kad kalpotājs beidza lūgt, mani pārņēma neparasts vieglums – nejutu ne sāpes, ne smagumu vēdera rajonā. Tobrīd es biju pilnīgi pārliecināta, ka esmu dziedināta, un tā arī ir joprojām. Kopš tās dienas sāpes nav vairs atkārtojušās, nav mokošās diskomforta sajūtas, varu mierīgi pieliekties, neizjūtot sāpes!

Lilija ir pilnīgi dziedināta no šīs slimības. Viņa ir piedzīvojusi Dieva brīnumaino spēku savā dzīvē un saka: „To, ko nespēj izdarīt cilvēks, spēj izdarīt Dievs. Viņš ir nemainīgs – tas pats vakar, šodien un mūžīgi.”

Lilijas Zāles liecību pierakstīja Kristīne Krapāne