Dziedināšanas dievkalpojums ir viena no iespējām,  kā Dievs var pieskarties cilvēkam un izmainīt viņa dzīvi. Lilija ir dzīvespriecīga sieviete, kas jau labu laiku apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”, un ir personīgi iepazinusi Dievu un kalpo Viņam. Taču vairākus gadus atpakaļ viņai pasliktinājās redze. Tā kā Lilija ir uzticīga Dievam, viņa zināja, ka Viņš spēj dziedināt no jebkuras kaites, un ticēja, ka dziedināšanas dievkalpojumā viņas redze atjaunosies.

Lilija stāsta: „Pirms vairākiem gadiem man pasliktinājās redze. Strādāju veikalā par kasieri un, atnākot mājās pēc ilgstošām darba stundām, pamanīju, ka acis ir ļoti nogurušas un apsārtušas, un no malas izskatījās, ka esmu noraudājusies. Ar laiku diskomforts kļuva arvien lielāks, jo bija sajūta, ka acīs ir tikušas smiltis, tādēļ nolēmu aiziet pie ārsta uz pārbaudi. Man izrakstīja medikamentus nogurušām acīm, un, sākot tos pilināt, šķita, ka uz brīdi paliek vieglāk. Tie noņēma apsārtumu un kairinājumu, taču ar laiku man sāka pasliktināties redze. Bija ļoti grūti lasīt, grāmatu nācās turēt ar roku tālāk no acīm, tad bija vieglāk saredzēt burtus. Pirms kāda laika ārsts gribēja izrakstīt man brilles, taču es atteicos, jo zināju, ka no šīs problēmas mani var atbrīvot Dievs. Es tam ticēju, jo jau iepriekš biju saņēmusi dziedināšanu no Dieva.

Par redzes uzlabošanos sākām lūgt mājas grupiņā. Man bija stipra pārliecība par to, ka saņemšu no Dieva atbildi. Es visiem apliecināju to, ka dziedināšanas dievkalpojumā Dievs mani atbrīvos no šīs problēmas. Tā nu es devos uz šo dievkalpojumu, un slavēšanas laikā sajutu Dieva pieskārienu kā vieglu vēsumu, kas pēkšņi mani pārņēma. Vienā brīdī es jutu iekšēju pamudinājumu atvērt Bībeli un paskatīties tajā, taču nesapratu, kāpēc šī doma man bija ienākusi prātā tieši šajā brīdī. Tomēr, nākamajā dienā no rīta, sākot lasīt Dieva vārdu, pamanīju, ka, skatoties tuvumā, visu varu izlasīt! Redze vairs nemiglojās, nebija nepieciešams grāmatu turēt tālāk no acīm, burtus saskatīju normālā attālumā. Es biju tādā sajūsmā! Zināju, ka brilles tiešām nebūs nepieciešamas. Es sapratu kārtējo reizi, ka Dievs ir ļoti uzticams. Jo Bībelē Jesajas 53:5 ir teikts „ar Viņa brūcēm mēs dziedināti”, un tas ir apstiprinājies. Mana redze ir pilnīgi atjaunojusies, acis vairs nenogurst un nekļūst sārtas. Tas ir lieliski!”

Citiem Lilija iesaka: „Ja cilvēkam ir kāda kaite, sauciet uz Dievu, jo Viņš dziedina! Jēzus katru cilvēku grib atbrīvot no viņa slimībām!

Lilijas Zāles liecību pierakstīja Kristīne Krapāne