Evaņģelizācijas kampaņas „Pārmaiņu laiks” noslēguma dievkalpojumā skanēja arī
Lilijas liecība par to, kā Dievs dziedināja viņu no artrīta.

Esmu bijusi uz vairākiem dziedināšanas dievkalpojumiem šajā draudzē. Katrā no šiem dievkalpojumiem Dievs man ir pieskāries, dziedinājis, bet es neesmu mācējusi šo dziedinājumu paturēt.

Nelasīju Bībeli, nelūdzu. Katru reizi kritu atpakaļ un sekas bija arvien smagākas un smagākas. Beigās jau bija tā, ka no rīta apmēram 30 minūtes bija jāsēž uz gultas, lai spētu savākties un piecelties kājās. Kājas neklausīja, nostāvēt nevarēju, kad gāju, kājas saļodzījās un es kritu.

Pirms pāris gadiem pārcietu divus infarktus. Katru rītu sāku ar sauju tabletēm, ārsti noliedza celt smagumus. Nedrīkstēju celt un nest vairāk kā 1kilogramu, ja cēlu vairāk, tūlīt sākās aizdusa, paelpot nevarēju, bija jāstāv uz vietas, kamēr pāriet.

Artrīta dziedināšanas dievkalpojumā Dievs man pieskārās ļoti spēcīgi, atbrīvoja no nespēka gara, tiku dziedināta no artrīta.

Tagad varu droši staigāt, kājas neļodzās. Sirds zāles visu šo laiku neesmu lietojusi. Varu celt, nest smagumus, sirds nestreiko, jūtos spēka pilna. 

Esmu stingri nolēmusi paturēt šo dziedinājumu. Katru dienu lasu Bībeli un pateicos Dievam par šo brīnumu, kuru Viņš ir paveicis. Savu dzīvi esmu ielikusi Viņa rokās.

Lilija Podkalne.