Lilita ir „Kristus Pasaulei” Saldus draudzes apmeklētāja, kas patiesi uzticas Dievam.
Jūlija inkaunterā Lilita saņēma pārdabisku dziedināšanu no alerģijas, kas viņu bija mocījusi vairākus mēnešus. „Pāris mēnešus pirms jūlija inkauntera man uz abām rokām uzmetās mokoša alerģija. Tā bija pārņēmusi visas rokas no pleciem līdz delnām. Nieze bija tik neizturama, ka biju rokas sakasījusi krevelēs. Bija čūlas, visu laiku slēpos lielos džemperos, jo rokas izskatījās briesmīgi,” tā stāsta Lilita.

„Es nesapratu, kāpēc un kas izraisa šādu alerģiju, taču zināju, ka Dievs ir mans ārsts un Viņš var mani dziedināt. Regulāri lūdzu par dziedināšanu no šīs slimības. Pie ārsta nedevos, tikai iegādājos aptiekā bez receptes nopērkamas smēres. Palika nedaudz labāk, taču nieze tāpat bija neizturama un rokas izskatījās briesmīgi.”

Inkaunterā, aizpildot atbrīvošanas anketu, Lilita pamanīja, ka alerģiju var izraisīt nespēka gars. Pēc atbrīvošanas aizlūgšanām Lilita devās pie kāda no kalpotājiem, lai tiktu lūgts arī par viņas fizisku dziedināšanu no alerģijas. Lai arī Lilita ļoti pārdzīvoja par alerģiju, kas viņu tā bija nomocījusi, pēc inkauntera viņa aizmirsa pievērst uzmanību savām rokām.

Tikai pēc divām nedēļām no rīta lūgšanas laikā Lilita pamanīja, ka viņas rokas vairs nav apsārtušas, arī kreveles un čūlas bija izzudušas. „Mani pārņēma bezgalīgs prieks, ka Dievs mani ir dziedinājis no šīs alerģijas. Izrādās, ka es uzreiz saņēmu tik spēcīgu dziedināšanu, ka pat aizmirsu par savām problēmām ar rokām. Es tiešām zinu, ka Dievs ir mans ārsts,” tā ar prieku atklāj Lilita.

Laura Zeniņa