Linda draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē jau aptuveni 3 gadus.
Draudzē viņa ienāca tieši pateicoties savam vīram, kurš pirmais sāka apmeklēt dievkalpojumus. Šajā laikā Dievs ir radikāli strādājis pie Lindas rakstura, viņas ģimenes, attiecībām ar vīru un bērniem. Ir notikušas daudzas pozitīvas pārmaiņas viņas dzīvē, kas bez Dieva nebūtu iedomājamas. Šoreiz Linda vēlējās pastāstīt par to, kādu brīnumu Dievs pie viņas ir darījis, dziedinot viņas rokas.

Pirms aptuveni pusgada uz Lindas rokām parādījās kaut kas līdzīgs ekzēmai. Rokas kļuva ļoti sausas, plaisāja un tecēja arī asinis. Linda nesaprata šīs slimības iemeslu, agrāk nekad nekas tāds nebija ar viņu noticis. Viņa nolēma griezties pie speciālista, lai noskaidrotu, kas tā par slimību un kā to ārstēt. Ārsts nespēja pateikt, no kā rokas plaisā, bet izrakstīja ļoti stipru smēri. Linda sāka lietot izrakstītos medikamentus, taču tie nepalīdzēja. Uz kādu laiku pārgāja apsārtums, bet tad atkal viss sākās no jauna. Tā tas ilga aptuveni pusgadu, par to arī netika īpaši lūgts vai gavēts.

Šā gada martā tika rīkots draudzes inkaunters, uz kuru bija pieteikusies arī Linda. Pildot anketu, viņa bija rakstījusi, ka vēlas saņemt dziedināšanu rokām. Inkauntera laikā nebija nekādas īpašas sajūtas, arī rokas palika, kādas bija. Tomēr pēc nedēļas Linda sāka pamanīt, ka āda uz viņas rokām ir palikusi maiga, bez plaisām un asinīm. Un nu jau ir pagājuši divi mēneši kopš inkauntera, izsitumu vairs nav un Dievs ir dziedinājis viņas rokas. Tas notika nedēļas laikā. Dievs palīdzēja bez medikamentu lietošanas. Linda ir pateicīga Dievam par dziedināšanu viņas rokām.

Tas Kungs dziedina, Viņš ir mūsu Ārsts!

Evelīna Silarāja.