Savu dziedināšanu no kakla sāpēm Linda piedzīvoja gandrīz uzreiz pēc tam, kad bija sākusi apmeklēt draudzi “Kristus Pasaulei”. Pie tam viņa saka, ka savās lūgšanās nekoncentrējās tikai uz savu dziedināšanu vien. Jaunā meitene iemīlēja Dievu, sāka kalpot draudzē un arī veselības uzlabošanās nelika sevi ilgi gaidīt. Par to, kā tas notika, viņa stāsta:

“Hronisks iekaisums kaklā man parādījās apmēram pirms četriem gadiem. Katru rudeni un pavasari, kā arī mainoties laika apstākļiem, man sāpēja kakls. Kaut gan centos izvairīties no aukstuma, vēja un samirkšanas, vilku šalli un cepuri, saasinājumi tomēr parādījās. Iemesli kakla slimībai bija novājināta imūnsistēma, spriedze darbā, ne pārāk kvalitatīva pārtika un laika apstākļu maiņa. Saasinoties slimībai, ārsts man izrakstīja zāles. Sāpes un aizsmakums, nemitīgā cenšanās pasargāt sevi no saslimšanas, kā arī apziņa, ka nākot rudenim, tas tāpat neko nelīdzēs, radīja manī lielu diskomfortu un trauksmi. Arī ārsta prognozes nesolīja neko labu. Viņš teica, ka šādi iekaisumi kaklā pie laiku maiņām man būs visu laiku.

Vēlējos iegūt mieru savā sirdī, jo dzīves ritms un slimība mani bija nomocījuši. Ne darbā, ne sadzīvē nejutu ne mieru, ne piepildījumu. Sāku lūgt pati Dievu saviem vārdiem, kā nu mācēju. Tad kādu dienu uz ielas pie manis pienāca cilvēki un uzaicināja uz draudzes “Kristus Pasaulei” pasākumu. Es atnācu, man ļoti patika draudzīgā atmosfēra un kopš tā laika neesmu izlaidusi nevienu mājas grupiņu vai dievkalpojumu. Pieņēmu Jēzu par savas dzīves Kungu, sāku katru dienu lūgt Dievu, lasīt Bībeli un kalpot draudzē.

Savās lūgšanās es apliecināju, ka Jēzus Kristus brūcēs esmu dziedināta un ka Viņš ir paņēmis projām visas manas sāpes un problēmas. Nevaru pateikt konkrētu brīdi, kad saņēmu savu dziedināšanu. Pirms diviem gadiem, ienākot draudzē, bija septembris, tuvojās rudens aukstais un drēgnais laiks. Jau toreiz es pamanīju, ka slimības izpausmes man ir kļuvušas stipri mazākas un vieglāk panesamas. Nu jau divus gadus nelietoju nekādas zāles un nav vairs ne miņas no slimības uzliesmojumiem. Ir pagājušas vairākas laikapstākļu maiņas – rudens, ziema, pavasaris, bet hroniskais iekaisums vairs nav atkārtojies. Nav vairs ne sāpes, ne aizsmakums, kā bija iepriekš. Vairs nav jātuntulējas, jāvalkā šalle un cepure jau septembrī un ar bailēm jāgaida aukstais laiks un kārtējais saasinājums.

Manā sirdī ir miers un ticība, ka ar mani turpmāk viss būs labi. Ienākot draudzē “Kristus Pasaulei”, iepazinu Dievu personīgi, ieguvu mieru un arī dziedināšanu no savas slimības. Tagad mana dzīve ir ļoti uzlabojusies. Nav vairs jādomā par diskomfortu un apgrūtinājumiem, kas sarežģītu manu dzīvi. Novēlu arī tev iepazīt Dievu un piedzīvot Viņa žēlastību savā dzīvē!”

Lindas Vīksnas liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums