Ludviga ir kundze cienījamā vecumā, kura dzīvo pansionātā.
Pēdējos trīs gadus viņas lielākā problēma ir bijusi sāpošā mugura un kājas. Ārsti Liepājas slimnīcā Ludvigai konstatēja muguras un ceļu locītavas deformācijas, kas izraisīja nepanesamās sāpes. Viņa regulāri lieto pretsāpju medikamentus, jo bez tiem sāpes ir ļoti stipras un pastaigāt ir neiespējami. Ludviga ir mēģinājusi apmeklēt masāžas, bet tās viņas gadījumā neko daudz nepalīdzēja un, neredzot efektu, tās tika pārtrauktas. Viņa sāka izmantot spieķi, lai vieglāk un stabilāk būtu pārvietoties un lai kaut nedaudz samazinātu slodzi ceļiem.

Ludviga jau 10 gadus ir ar Dievu un, iepazīstot Viņu, ir sākusi ticēt, ka Dievs var dziedināt ikvienu cilvēku no jebkuras slimības. „Ja vien ir kāda iespēja, noteikti izmantoju to, lai mācītājs par mani aizlūgtu, jo es ticu, ka es varu saņemt savu dziedināšanu no Dieva. Tāpēc brīdī, kad draudzene mani uzaicināja braukt viņai līdz uz draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu, ar lielu prieku piekritu,” atceras Ludviga.

Mani ļoti uzrunāja šis dievkalpojums, – gan slavēšana, gan svētruna, ko teica mācītājs. Nekad iepriekš nebiju tā piedzīvojusi Dievu, kā esot tur, draudzē. Dievkalpojuma beigās gāju, lai kalpotāji aizlūdz par manu sāpošo muguru un ceļiem. Vakarā, atgriežoties mājās, biju ļoti nogurusi, bet  pārmaiņas jutu uzreiz. Ja iepriekš man lielas grūtības sagādāja kāpšana pa kāpnēm, tad tagad es to varēju paveikt daudz vieglāk. Sapratu, ka sāpes ir krietni mazinājušās un man vairs nav nepieciešams spieķis, lai varētu staigāt. Slava Dievam! Jau otro nedēļu iztieku pilnībā bez tā. Lai gan zāles vēl lietoju, es ticu, ka Dievs iesākto izdarīs līdz galam. Tāpēc esmu apņēmusies apmeklēt draudzi „ Kristus Pasaulei”, kad vien tas būs iespējams un arī mājas grupiņu, kas tagad notiks vienreiz mēnesī pansionātā, kur es dzīvoju. Noteikti zinu, ka, esot tur un piedzīvojot Dieva klātbūtni, darot Viņa gribu, vienā brīdī sāpes pāries pavisam.”

Ludvigas liecību pierakstīja Līga Paņina