Jūs iekārojat, un jums nav; jūs slepkavojat un skaužat un nevarat iegūt; jūs cīnāties un karojat.
Jums nav tāpēc, ka jūs nelūdzat Dievu. Jēkaba 4:2

Pēdējā laikā gan dievkalpojumos, gan līderu sapulcēs draudzes „Kristus pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis īpaši pasvītro kopējas lūgšanas nozīmi draudzes mērķu sasniegšanā. Pareiza vīzija, mērķi un stratēģija ir ļoti svarīga, arī mūsu pašu nodošanās par 100 procentiem, tomēr ar to visu ir daudz par maz, ja Dievs nedarbojas tajā visā līdzi. Tajās draudzēs pasaulē, kuras strauji aug un ir atmodas centri savās valstīs un pilsētās, visās ir „lūgšanu kalni”, jeb kopēji lūgšanu dievkalpojumi, kuros ļaudis pulcējas, lai lūgtu par konkrētām draudzes vajadzībām un arī konkrētu cilvēku, visbiežāk savu tuvinieku, glābšanu.

Tāpēc no nākamā gada katru pirmdienu vakaros Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā notiks kopējas draudzes lūgšanas, uz kurām aicināts piedalīties ikviens „Kristus pasaulei” dalībnieks un atbalstītājs. Katrā pirmdienas lūgšanu sapulcē tiks deleģēti cilvēki no ikvienas draudzes mājas grupas, kuri jau iepriekš zinās draudzes vajadzību, par kuru jālūdz konkrētā reizē. Īpaša uzmanība tiks pievērsta lūgšanai par mūsu neglābtu draugu un tuvinieku sarakstiem, kādi ir katrā mājas grupā.

Pirmā šāda veida kopējā draudzes lūgšana notiks jau rīt, 20. decembrī vakarā, Zinātņu akadēmijas namā.

Arī tu esi aicināts pievienoties kopējai lūgšanai par draudzes „Kristus pasaulei” mērķiem, mūsu līdzcilvēku glābšanu un patiesu atmodu Latvijā!

Artūrs Danenbaums.