Augsts asinsspiediens ir problēma, ar ko saskaras liela daļa cilvēku.
Viņiem bieži vien ir paaugstināts holesterīna līmenis asinīs un aptaukošanās. Mairis ir jauns vīrietis, kuru liekais svars nekad nav uztraucis, jo viņš vienmēr ir bijis slaids. Apmēram pirms astoņiem gadiem Mairim pasliktinājās pašsajūta un viņš izlēma doties pie ārsta, kurš atklāja augstu asinsspiedienu, kā cēloni nosakot paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs.

Mairis stāsta: ”Atnākot pie ārsta, man tika veikti dažādi izmeklējumi un, mērot asinsspiedienu, ārsts konstatēja, ka tas ir paaugstināts. Augšējais rādītājs bija sasniedzis pat simt deviņdesmit atzīmi. Mani nosūtīja nodot asins analīzes, kā rezultātā par augstā asinsspiediena cēloni tika atzīts paaugstināts holesterīna līmenis. Toreiz es svēru piecdesmit astoņus kilogramus un nevarēju iedomāties, ka man varētu būt problēmas ar holesterīna līmeni asinīs!”

Jaunais vīrietis bija spiests iegādāties daudz medikamentu, kurus, kā ārsts teica, viņam būs jālieto visu mūžu. Mairis nejutās īpaši iepriecināts, taču zāles sāka lietot, jo augsts asinsspiediens ir bīstams – tas var izraisīt asinsvadu plīšanu galvā.

Mairis turpina: „Es lietoju izrakstītās zāles līdz, saskaroties ar finansiālām grūtībām, pārtraucu tās iegādāties. Rezultātā mocījos ar sliktu pašsajūtu un arī ar regulāriem galvas reiboņiem. Divas dienas pirms dziedināšanas dievkalpojuma draudzē „Kristus Pasaulei” aizgāju pie ārsta, jo bija strauji pasliktinājusies pašsajūta – aizvien biežāk parādījās auksti sviedri un pastiprinājās galvas reiboņi. Ārsts pateica to pašu, ko jau iepriekšējais speciālists, – zāles uz visu mūžu. Atlika vien to pieņemt un nopirkt medikamentus, kā arī asinsspiediena mērīšanas ierīci. Tajā svētdienā draudzē norisinājās dziedināšanas dievkalpojums. Dievkalpojuma laikā notika arī aizlūgšana, kuras laikā mācītājs lūdza arī par tiem, kuriem ir paaugstināts asinsspiediens. Viņš aicināja, lai uzliek rokas uz galvas tie, kuri cīnās ar šo problēmu. Es pieņēmu lēmumu ticēt tam, ka Dievs mani spēj dziedināt. Aizlūgšanas laikā nekādas fiziskas sajūtas nemanīju, taču nākamajā dienā mani gaidīja pārsteigums! Paklausot ārsta norādei, sāku mērīt asinsspiedienu vairākas reizes dienā un atzīmēt grafikā. Tā kā mana sieva ir studējusi medicīnu, viņa palīdzēja precīzi veikt visus mērījumus. Pirmajā reizē, izmērot asinsspiedienu, biju pārsteigts, redzot, ka tas ir pilnīgi normāls. Atkal mērīju no rīta – rādītāji ideāli! Eksperimentēju arī turpmāk – izmērīju vakarā, kad jutos noguris un nākamajā dienā – rādītāji tie paši! Es sapratu, ka Dievs mani ir pilnībā atbrīvojis no šīs problēmas! Pēc dievkalpojuma turpinu katru dienu pateikties Dievam, ka Jēzus brūcēs esmu dziedināts.”

Dievs Mairi ir atbrīvojis no problēmas, ar kuru viņš sadzīvoja vairāk kā astoņus gadus. Sliktā pašsajūta, svīšana, galvas reiboņi vairs nav atkārtojušies un bažas par savu veselības stāvokli ir pazudušas, ka arī vairs nav jātērē līdzekļi medikamentu iegādei.

Mairis saka: ”Noticiet tam, ka Dievs spēj dziedināt! Sāciet apmeklēt dzīvu draudzi, kur apkārt jums būs cilvēki, kas palīdzēs stiprināt jūsu ticību!”

Maira Muižnieka liecību pierakstīja Kristīne Krapāne