Mairis ir jauns puisis no Liepājas, kurš tic Dievam un apmeklē kristīgo mājas grupu jau kādu laiku.
Pirms kāda laika viņam par sevi lika manīt veca kaite  – asas sāpes mugurā. Medikamenti nepalīdzēja un atlika tikai paļauties uz Dievu un lūgt! Kādā no mājas grupiņas sapulcēm, kad sāpes bija īpaši stipras, par Mairi aizlūdza, un kopš tās reizes viņš ir pilnībā dziedināts. Nelielā telefonsarunā Mairis stāsta, kā tas notika:

“Nevarēju pat piecelties no gultas lai aizietu uz tualeti. Lai pieceltos, bija jāpieveļas klāt pie gultas malas, uz ceļiem jāizlien ārā, tad, atbalstoties pret malu, ar grūtībām varēju uzslieties kājās. Nespēju pieliekties, pat zeķes bija problēma uzvilkt. Ja nošķaudījos, bija tādas sāpes, ka domāju – tūlīt nokritīšu. Bija ļoti grūti staigāt un darīt jebkuru fizisku darbu. Darbs bija saistīts ar tehnikas vadīšanu, dienas beigās allaž bija grūti izkāpt no traktora. No sākuma gāju pie ārstiem, muguru izdevās mazliet apārstēt ar ziedēm un tabletēm, tomēr vēlāk tas vairs nepalīdzēja, sāpes periodiski atgriezās, tās bija sezonālas un jēgas no zālēm vairs nebija.

Dievam ticu jau vairākus gadus un apmeklēju arī mājas grupiņu draudzē “Kristus Pasaulei”. Pēdējais saasinājums man bija tieši mājas grupiņā pirms vairākiem mēnešiem. Atnācu uz grupiņu un kā apsēdos, tā nevarēju vairs piecelties. Grupas dalībniekiem nācās pasniegt to, kas nepieciešams, jo piecelties vairs nevarēju. Kad sapulce gāja jau uz beigām un sākās lūgšanu daļa, nebija jēgas stāstīt par savu problēmu, jo to jau visi redzēja. Grupiņas vadītāja uzlika rokas man uz sāpošās vietas un aizlūdza par mani Dievu. Taču tieši tajā brīdī sāpes mugurā kļuva gandrīz neizturamas! Tās bija tik dedzinošas, ka es ar grūtībām turējos kājās. Pār visu ķermeni pārgāja dedzinoša sajūta un tirpšana. Pēc lūgšanām es apsēdos un grupiņai beidzoties, jutos jau krietni labāk.

Nākamajā dienā, pieceļoties no gultas, bija neparasta sajūta. Likās pat, ka kaut kas ar mani nav kārtībā, jo pēc ilgiem mēnešiem un pat gadiem vairs nekas nesāpēja! Varēju normāli pieliekties, uzvilkt zeķes un darīt visus citus darbus. Sāpes mugurā bija paņemtas nost kā ar roku un jutos gluži kā jauns cilvēks. Mana dziedināšana bija notikusi caur vienu lūgšanu mājas grupiņā. Kopš tās reizes mugura vairs nav sāpējusi ne reizi. Strādāju fizisku darbu un nav nekādu problēmu. Apmeklēju visus dievkalpojumus, mājas grupiņas sapulces un esmu ļoti priecīgs!

Cilvēkiem, kuri vēl nepazīst Dievu, es novēlu nebaidīties un uzticēt savu dzīvi Viņam. Dievs nav garlaicīgs vai pliekans. Ar Viņu ir interesanti, stilīgi un forši! Dievs spēj dziedināt un palīdzēt tev ikvienā problēmā. Slava Dievam, ka Viņš darbojas caur cilvēkiem, aizlūgšanām un dziedina mūs no visām kaitēm!”

Maira Berca liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums