Šonedēļ mums bija iespēja ielūkoties mājas grupas vadītājas Ingas kalpošanas ikdienā.

Inga vada mājas grupu Balvos kopš pagājušā rudens. Mājas grupu vidēji katru nedēļu apmeklē 6 – 7 cilvēki. Kopā ar Ingu viņi ir izvirzījuši vairākus konkrētus mērķus, uz kuriem neatlaidīgi un mērķtiecīgi iet. Viens no primārajiem mērķiem ir iepazīstināt pēc iespējas vairāk cilvēku ar Dievu. Tādēļ ikdienā notiek aktīvs evaņģelizācijas darbs.

Svarīga ir katra cilvēka izaugsme un tuvošanās Dievam. Tādēļ mājas grupā tiek celti līderi un cilvēki pieaug, mācoties draudzes Līderu un Bībeles skolā.

Mājas grupa nevēlas ne mirkli kavēties un stāvēt uz vietas savā ceļā pie Dieva. Tā grib augt, augt un augt. Gan skaitliski, gan garīgi. Viena no iespējām, kā mājas grupa var augt, ir neformālie pasākumi. Tādēļ grupa nopietni gatavojas tiem, arī jau aizritējušajam neformālajam pasākumam aprīlī, kuram bija dots nosaukums: „Pretī pavasarim”. Tas bija pasākums brīvā dabā ar spēlēm, ugunskuru un jautrību. Pasākumā piedalījās mājas grupas cilvēki un trīs ciemiņi, kuri šodien vēl nepazīst Dievu. Visa pasākuma laikā bija sarunas par Dievu un izmaiņām, ko esot ar Dievu, ir piedzīvojis katrs cilvēks individuāli. Noslēgumā ciemiņiem tika pasniegtas dāvanas.

Inga „Pretī pavasarim” vērtē, kā ļoti labu, izdevušos evaņģelizācijas pasākumu.

Marija Graudiņa.