Sandija draudzei „Kristus Pasaulei” pieder jau piecus gadus.
Šajā laikā viņas dzīvē ir notikušas vērienīgas pārmaiņas visās dzīves jomās, tajā skaitā, arī finansiālajā.

Vēl pirms trim gadiem Sandija pat nesapņoja, ka varētu veidot ietaupījumus, jo visu, ko nopelnīja, uzreiz arī iztērēja. „Man bija kredīts bankā un caurums makā”, stāsta Sandija. Viņas neto ienākumi nekad nebija mazāki par Ls 400, tomēr samaksāt rēķinus un iegādāties nepieciešamās lietas Sandijai bija diezgan liela problēma. Lai pietiktu vajadzībām, nācās arī dažkārt aizņemties. Pat neliels ziedojums Dievam, ko Sandija katru nedēļu bija apņēmusies pienest, sagādāja grūtības. Tomēr soli pa solim, darot Dieva gribu, viņas finanšu joma ir sakārtojusies.

Man tuvi cilvēki ik pa laikam centās sacīt, ka jāpārtrauc darbs skolā un jāsāk pelnīt pašai, tomēr es šādu domu nekādi nespēja pieņemt, jo visu savu dzīvi biju pilnīgi pārliecināta, ka spēju būt labs darba izpildītājs, bet nekādā gadījumā darba devējs. Es neticēju saviem spēkiem un dzīvoju bailēs no tā, ka finanses pietrūks. Tomēr, neskatoties uz to, es centos uzticēties Dievam, devu desmito tiesu un pakāpeniski palielināju savu ziedojumu.”

Laiks gāja, un pienāca 2012. gada decembris. Gada beigās draudzē notika īpašs dievkalpojums, kura laikā katram bija iespēja pienest sevišķu ziedojumu Dievam. Sandija jau laicīgi gatavojās šim notikumam un vairāku nedēļu garumā pārdomāja, kādu upuri Dievam dot. Viņa pieņēma lēmumu katru nedēļu visa nākamā gada garumā ziedot divreiz vairāk, nekā iepriekš.

Es cīnījos ar sevi, jo baidījos par to, kā izdzīvošu, un, ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, nespēšu turēt Dievam doto solījumu. Tā laika ziedojuma summu knapi spēju sakrāt visas nedēļas laikā, kur nu vēl – divreiz lielāku! Taču, lasot Bībeli un tuvojoties Dievam, es sapratu, ka bez atsacīšanās no kādām man būtiskām lietām Viņa labā, nav iespējams Dievu iepazīt un pieaugt Viņā. Pienesot upuri, mēs kļūstam drosmīgi un stipri. Tā, paļāvībā uz Dieva vārdu, pieņēmu lēmumu uzticēties un spert šo ticības soli pat tad, ja man nāktos visu gadu pārtikt no sausas maizes!”, viņa atceras.

Šādas rīcības rezultātā Sandijas dzīves finansiālā puse sāka strauji uzlaboties. Drīz pēc īpašā dievkalpojuma viņas ienākumi sāka pieaugt, un iknedēļas ziedojumu Sandija spēja atlikt jau nedēļas pašā sākumā. Bet galvenās izmaiņas, kas nesa vislielākos augļus, notika viņas domāšanā. Sandija pamazām sāka ticēt tam, ka pati ir spējīga sevi nodrošināt. Šīs izmaiņas nenotika vienā dienā, bet vairāku mēnešu laikā. Augusta mēnesī Sandija pieņēma lēmumu skolā, kur strādāja par skolotāju, pēc vasaras brīvlaika vairs neatgriezties. Šodien viņa sevi pilnībā nodrošina pati. Viņa var atļauties iegādāties labu pārtiku un pirkt sev kvalitatīvas lietas labos veikalos. Ja agrāk, lai iegādātos datoru, Sandija ņēma kredītu, nu – līdzīgam pirkumam naudu viņa spēja sakrāt īsā laikā. Kaut arī vēl nesen sieviete dzīvoja „no rokas mutē”, šobrīd pirmo reizi dzīvē viņai ir uzkrājums.

Sandija apzinās, ka notikušās izmaiņas nav nejaušība, bet gan uzticēšanās Dievam, draudzē sludinātā vārda, mācītāja dotu labu padomu, pareizas rīcības un Dieva pārdabiskās iejaukšanās rezultāts.

Viņas piemērs māca – ja ar savām finansēm esam Dievam uzticami, Viņš mūs svētīs, izmainīs domāšanu un mēs kļūsim patiesi veiksmīgi.

Esmu ļoti pateicīga Dievam un mācītājam par sludināto vārdu, kas ir izmainījis manu dzīvi. Es esmu noticējusi sev un lielam Dievam! Novēlu ikvienam paļauties uz Viņu, darīt to, ko Bībele māca un piedzīvot savu brīnumu!”

Sandijas Vēzes liecību pierakstīja Kristīne Krūkliņa