Mairas lielākā problēma, pirms viņa sāka apmeklēt draudzi “Kristus Pasaulei”, bija rakstura vājums,
nenoteiktība un nepārliecinātība par sevi, kas neļāva izvirzīt nopietnus mērķus un saprast, ko viņa vēlas dzīvē darīt. Taču tagad Maira atzīst, ka, iepazīstot Dievu, viņa ir mainījusies un spējusi paveikt lietas, kas vēl pirms vairākiem gadiem šķita pavisam nesasniedzamas.

Maira stāsta: “Pirms iepazinu Dievu, biju ļoti nepārliecināta par sevi, man trūka iekšējas nostājas un brīžiem nespēju saprast, ko es vēlētos savā dzīvē iesākt un vēl vairāk šaubījos, vai ieplānotās lietas man izdosies. Domājot par nākotni, mani mocīja pilnīga neziņa. Es nesapratu, kur man jādodas un ar ko es varētu nodarboties. Līdz ar to man nebija ne jausmas, kādā veidā es varētu pelnīt un apgādāt savu ģimeni. Milzīga problēma bija atrast piemērotu dzīves vietu. Vienu laiku ar mūsu vairākiem bērniem apmetāmies pie mammas, vēlāk centāmies patstāvīgi kaut ko izīrēt, bet gadījās, ka izvēlētais variants, kas sākumā šķita izdevīgs, nemaz tāds nebija. Ģimenes ienākumi bija ļoti niecīgi un mums izdevās nokārtot trūcīgo statusu, kas ļāva ietaupīt līdzekļus. Cīnījāmies ar trūkumu un nabadzību. Bija laiks, kad izmantojām “zupas virtuves” pakalpojumus. Tā arī bija vieta, kur es iepazinos ar sievieti, kura pastāstīja, ka Saldū ir atvērusies draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupiņa.

Pēc vairākkārtējiem aicinājumiem piekritu atnākt paskatīties, īpaši tāpēc, ka biju iepriekš dzirdējusi mācītāja sprediķus pa radio. Man iepatikās un es kļuvu par grupiņas patstāvīgu apmeklētāju. Tur pavadītais laiks man ir bijis par lielu svētību. Klausoties sprediķus, lasot Bībeli un lūdzot, Dievs ir mainījis manu domāšanu, esmu kļuvusi noteiktāka un noticējusi saviem spēkiem. Saprotu, ka, neskatoties uz to, ka esmu piecu mazu bērnu māmiņa, varu nopelnīt iztiku. Turklāt Dievs ir atklājis man jomu, kur es gribētu darboties un kas man patiešām patīk.”

Ienākot draudzē, pirmā lieta, par ko ļoti lūdzām Dievu bija mājvieta manai ģimenei. Ilgu laiku man nebija izdevies neko piemērotu atrast, taču pēc kopīgām lūgšanām grupiņā Dievs drīz vien atbildēja un svētīja mūs ar lielisku māju, kur mēs spējam nomaksāt īri un komunālos maksājumus, neiztērējot šim mērķim visus savus ienākumus. Turklāt tā ir lieliska vieta, kur augt maniem mazajiem.

Dzirdot mācītāja sludinātās tēmas par finansēm un labklājību, tās lika man mainīt domas par sevi. Pavadot laiku ar Dievu, esmu sapratusi, ka vēlos pelnīt nodarbojoties ar nekustamajiem īpašumiem. Vēl pirms neilga laika ar manu veco domāšanu tas šķistu neiespējami. Jo īpašumu iegāde vienmēr asociējas ar milzīgiem kredītiem uz ilgiem gadiem. Taču es paļāvos uz Dievu, meklēju iespējas, un, kā par brīnumu, man tiešām izdevās atrast izdevīgu piedāvājumu, kur cilvēks ir ar mieru, ka es pāris gadu laikā izpērku dzīvokli un vēlāk iegūstu to savā īpašumā. Turklāt neiebilstot, ka varu to jau tagad izīrēt citiem cilvēkiem. Šādi gandrīz neko neiztērējot, man izdosies tikt pie īpašuma.

Dievs Savā vārdā apsola, ka Viņa bērnu namā būs labklājība. Esmu piedzīvojusi, kā Dievs par mani rūpējās un vienmēr, kad esmu lūgusi Viņam palīdzību, esmu saņēmusi atbildi, ko līdz tam nebiju spējīga pati atrast. Tagad man ir pārliecība arī par nākotni, ja es nebaidīšos un darīšu, man viss izdosies. Manai dzīvei šobrīd ir jēga un nopietni mērķi. Ikvienam iesaku Dievu nolikt pirmajā vietā, jo tad visas pārējās svētības tiks piemestas. Dievs ir dzīvs un uzticams!

Mairas Aleksinas liecību pierakstīja Līga Paņina