Cilvēki, iepazīstot Dievu, savā dzīvē piedzīvo dažādas pārmaiņas,  piemēram dziedināšanu, sakārtotas attiecības, brīvību no atkarībām un citas. Arī Līga, tuvojoties Dievam, ir saņēmusi daudzas svētības. Viena no tām ir dziedināšana no ilgstošas dedzinošas sajūtas plaukstās.

Par to, kā tas notika, stāsta Līga: „Pirms aptuveni trim gadiem pirms gulētiešanas man pēkšņi sākās stipra dedzinoša sajūta plaukstās. Bija tā, it kā rokas būtu ieliktas ugunī, tikai bez redzamām liesmām. Sākumā domāju, ka tas ir karstā laika dēļ, jo bija vasara un es atrados Eiropas dienvidos. Kad sapratu, ka dedzinošā sajūta pati no sevis nepāries, devos pie sava ģimenes ārsta, kura bija pārsteigta par šādiem simptomiem un nevarēja rast tam nekādu loģisku skaidrojumu. Man tika izrakstīti kādi medikamenti un veiktas asins analīzes, kas uzrādīja, ka esmu pilnīgi vesela. Zāles uz neilgu laiku palīdzēja, un es cerēju, ka dedzinošā sajūta ir beigusies, taču pēc neilga laika tā atkal atsākās. Šis karstums naktīs bija tik spēcīgs, ka man bija grūti iemigt un arī bieži modos augšā no sajūtas, ka plaukstas atrodas ugunī. Mēģināju to mazināt, mērcot rokas auksta ūdens bļodā vai liekot klāt ledu, taču tas nepalīdzēja. Tikai no rīta, kad piecēlos un uzsāku ikdienas gaitas, sajūta izzuda. Biju neizgulējusies un ar bažām domāju par nākamo nakti, kad atkal nevarēšu aizmigt. Tā ar nelieliem pārtraukumiem tas turpinājās gandrīz trīs gadus. Biju ļoti norūpējusies šīs problēmas dēļ, ja pat ārsts nezināja, kā man palīdzēt,” stāsta Līga.

Laikā, kad sieviete dzīvoja Francijā, viņa pamanīja, ka kādas viņas paziņas draugiem.lv portālā publicē dievkalpojumu ierakstus no draudzes „Kristus Pasaulei”. Dievkalpojumu tēmas Līgai šķita interesantas, tāpēc viņa nolēma paklausīties. Sludinātais Dieva vārds viņu ļoti uzrunāja un Līga kļuva par regulāru draudzes dievkalpojumu un liecību video skatītāju internetā. Viņa nolēma, ka vēlas tuvāk iepazīt Dievu un, atgriežoties Latvijā, sāka regulāri apmeklēt dievkalpojumus un mājas grupiņas klātienē. „Dievs pamazām ienesa daudzas pozitīvas pārmaiņas dzīvē. Manī bija radusies ticība, ka Viņš atbild uz lūgšanām, tāpēc pastāstīju par savu problēmu ar plaukstu dedzināšanu naktīs arī mājas grupiņas cilvēkiem, lai mēs par to kopā varētu lūgt. Arī pati mājās lasīju Bībeli un lūdzu Dievu, lai saņemtu dziedināšanu. Šī gada martā devos uz draudzes lūgšanu semināru – inkaunteru. Tur kalpotāji lūdza Dievu par visām manām problēmām, arī degošo sajūtu plaukstās. Lūgšanas laikā sajutu Dieva pieskārienu – manas kājas un pēdas notirpa un kļuva karstas. Svētā Gara klātbūtnē gandrīz nevarēju nostāvēt kājās. Sapratu, Dievs ir mani dziedinājis un, lai arī nejutu kādas fiziskas izmaiņas savās plaukstās, sapratu, ka man jāturpina tam ticēt, tāpēc ik pa laikam lūgšanās apliecināju, ka esmu pilnīgi vesela. Pēc laika kādā dievkalpojumā, slavējot Dievu, atcerējos, ka nu jau kādu brīdi neesmu jutusi šo plaukstu dedzināšanu nakts laikā un varu labi izgulēties. Patiesībā par nevarēju atcerēties, kad pēdējo reizi man ir bijusi šāda problēma. Zinu, ka Dievs ir Tas, kurš mani dziedināja. Es paļāvos uz Viņu un saņēmu palīdzību un atrisinājumu! Beidzot varu naktī viegli aizmigt un labi izgulēties. Jūtos atpūtusies un spēka pilna. Pieceļoties man vairs nav jāskrien pie ūdens krāna, lai atvēsinātu plaukstas. Cik labi, ka varu pazīt un piedzīvot Dievu!” saka Līga.

Līga novēl ikvienam lūgt Dievu un apmeklēt draudzi, kur var dzirdēt tādus sprediķus, kas stiprina ticību. Viņa ir pārliecināta, ka Dievs atbild uz lūgšanām ikvienam, kas no sirds paļaujas uz Viņu. Pat tur, kur ārsti nezina, ko darīt, Dievam ir risinājums. Viņš spēj dziedināt katru slimību!

Līgas Lūses liecību pierakstīja Laura Gruševa