Apmēram pirms sešiem mēnešiem Marianai parādījās stipras sāpes krustos.
Tas viss pamatīgi apgrūtināja viņas ikdienu, jo sāpju dēļ Mariana nevarēja celt neko smagu, un viņai nācās izvairīties no lielākām fiziskām aktivitātēm. Tā kā divu mēnešu laikā situācija neuzlabojās, viņa devās pie ārsta. Marianai tika veikta ultrasonogrāfija, kuras laikā atklājās, ka problēmu iemesls ir polipi reproduktīvajā sistēmā.

Vizītes laikā ārsts Marianai izrakstīja hormonu preparātus viena mēneša ilgam ārstēšanās kursam. Ārsts apgalvoja, ka pēc medikamentu lietošanas veidojumiem vajadzētu pazust, pretējā gadījumā Marianai polipu noņemšanai būs nepieciešama neliela operācija. Ārstēšana bija nepieciešama, lai ilgstošākā laika periodā nepasliktinātos viņas pašsajūta. Turklāt polipi varētu izraisīt audzēja veidošanos.

Mariana, ievērojot visus norādījumus, izlietoja medikamentus un pierakstījās uz atkārtotu izmeklējumu veikšanu. Diemžēl izrakstītie medikamenti nebija devuši gaidīto efektu, un ārsts Marianai ieteica ieplānot operāciju.

Mariana jau vairākus gadus tic Dievam. Viņa, saskaroties ar veselības problēmām, no savas puses vienmēr cenšas izdarīt visu iespējamo – laicīgi apmeklēt ārstu, veikt nozīmētos izmeklējumus un dzert medikamentus. Taču gadījumos, kad saslimšana ir hroniska vai ar medikamentiem vien vairs nevar palīdzēt, Mariana paļaujas uz Dieva palīdzību. Mariana saka: „Operāciju es ļoti nevēlējos. Tomēr apzinājos, ka atstāt savu slimību bez ievērības arī nav iespējams. Izmisumā lūdzu Dievu, klausījos dažādu dievkalpojumu ierakstus, kuros tika sludināts par dziedināšanu. Visbeidzot pagājušā gada nogalē devos uz vienu no draudzes „Kristus Pasaulei” rīkotajiem dziedināšanas dievkalpojumiem. Šādi dievkalpojumi tiek rīkoti tikai četras reizes gadā, tādēļ es ļoti priecājos par iespēju tieši vajadzīgajā brīdī saņemt aizlūgšanu par savām veselības problēmām. Kaut arī simptomi uzreiz nepazuda, pēc saņemtās aizlūgšanas ticībā pieņēmu, ka esmu dziedināta. Zināju, ka nedrīkstu padoties un, neskatoties uz visām sajūtām, man ir jātic, ka būšu vesela.”

Nedēļu pēc dziedināšanas dievkalpojuma Mariana ievēroja, ka sāpes mazinās. Vēl pēc pāris dienām tās izzuda pavisam, un Mariana pieteicās uz vizīti pie sieviešu ārsta. Šoreiz viņa vēlējās dzirdēt kāda cita speciālista viedokli par savu veselības stāvokli. Liels bija sievietes izbrīns, kad ārsts pēc rūpīgas pārbaudes nespēja atrast nevienu no iepriekš redzētajiem polipiem. Mariana bija dziedināta un pilnībā vesela.

Mariana iedrošina ikvienu, kam ir kādas veselības problēmas, vairāk pievērsties Dievam, lasot Bībeli, lūdzot Viņu un klausoties sprediķus. Vēl viņa iesaka doties uz aizlūgšanām dziedināšanas dievkalpojumos, jo Dievs cilvēka dzīvē darbojas caur lūgšanu. Galvenais ir nepadoties sajūtām un redzamajiem simptomiem, bet līdz galam ticēt, ka dziedināšana atnāks. Mariana ir pārliecināta, ka nav tādas saslimšanas, ko Dievs nevarētu dziedināt.

Marianas liecību pierakstīja Līga Paņina