Nereti dažādas veselības problēmas parādās neizskaidrojamu iemeslu dēļ, un ar tām jācīnās daudzu gadu garumā. Arī Marijai pirms vairākiem gadiem uz rokas locītavas pēkšņi parādījās izaugums, kas radīja nepatīkamas sajūtas. Tādēļ meitene jutās neērti un piedzīvoja daudzus nepatīkamus brīžus, taču viss mainījās draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumā, kurā Marija saņēma tūlītēju un pilnīgu dziedināšanu.

Marija stāsta: „Pirms aptuveni septiņiem gadiem uz manas kreisās plaukstas locītavas parādījās neliels izaugums. Lai arī sākotnēji nepievērsu tam īpašu uzmanību, pēc kāda laika ievēroju, ka tas kļūst aizvien lielāks un rada nepatīkamas sāpes, tādēļ nolēmu doties pie ārsta. Konkrētu iemeslu, kādēļ šāds izaugums izveidojies, ārsts nepateica, taču man tika veikta ļoti nepatīkama un sāpīga procedūra, kuras laikā no izauguma ar šļirces palīdzību tika izsūkts tajā uzkrājies šķidrums. Ārsts sacīja, ka nepieciešamības gadījumā šī procedūra būs jāveic vēlreiz.

Pēc pāris dienām locītavā sāku just sāpes un pamanīju, ka izaugums kļuvis ievērojami lielāks, tādēļ devos vēlreiz vizītē pie ārsta, kurā man atkal tika veikta jau iepriekš minētā procedūra. Tas atkārtojās vairākas reizes ar dažu mēnešu starplaiku, līdz vienā no apmeklējuma reizēm ārsts sacīja, ka ar šo problēmu man nāksies samierināties visu atlikušo mūžu, jo izaugumu nav iespējams pilnībā likvidēt. Viena no daktera versijām, kādēļ šis izaugums rodas, bija smagumu celšana, tomēr, arī to pārtraucot darīt, mana problēma neatrisinājās. Nolēmu, ka procedūras vairs neapmeklēšu, jo neredzēju tām nekādu jēgu – tās nepalīdzēja ilgstoši, jo pēc kāda laika izaugums parādījās atkal no jauna. Tam bija ļoti nepatīkami pieskarties, un katru reizi, kad ar šo roku cēlu ko smagāku, piemēram, iepirkumu maisiņu, sāpes locītavā bija tik stipras, it kā tā ar lielu spēku tiktu saspiesta. Man bija grūti veikt ikdienas darbus, kuros bija jāpieliek piepūle. Papildus šīm nepatīkamajām sajūtām izaugums arī vizuāli izskatījās ļoti nepievilcīgs, tādēļ vienmēr centos to noslēpt zem apģērba ar garām piedurknēm, kā arī uz šīs rokas es nevarēju uzlikt pulksteni vai rokassprādzes. Savas problēmas dēļ pastāvīgi jutu diskomfortu un vairs necerēju, ka kādreiz varēšu no tās atbrīvoties.

Viss mainījās brīdī, kad šī gada aprīlī nonācu draudzes „Kristus Pasaulei” evaņģelizācijas dievkalpojumā Ventspilī. Lai arī mana mamma jau ilgāku laiku bija kristiete un vairākkārt man stāstīja, ka Dievs spēj dziedināt, es līdz galam tam nespēju noticēt. Es zināju, ka Dievs ir, taču tieši šajā dievkalpojumā es piedzīvoju īpašu Viņa pieskārienu un nolēmu sākt regulāri apmeklēt gan draudzi, gan mājas grupiņu, papildus tam arī pati izveidoju personīgas attiecības ar Dievu, lasot Bībeli un lūdzot. Pateicoties tam visam, manī nostiprinājās pārliecība, ka Dievs patiešām spēj mani dziedināt, un es sāku lūgt arī par savu roku.

Septembrī Rīgā notika draudzes dziedināšanas dievkalpojums, un es nolēmu uz to doties. Dievkalpojuma laikā bija brīdis, kad mācītājs aicināja katram uzlikt roku uz savas sāpošās vai slimās vietas, lai pēc tam kopā lūgtu par dziedināšanu. Es uzliku savu roku uz izauguma, un manā sirdī bija nešaubīga pārliecība, ka tieši šajā mirklī es tikšu dziedināta. Mācītājs izteica lūgšanu un pavēlēja visām slimībām atkāpties Jēzus Vārdā, un es lūdzu līdz ar viņu. Tajā brīdī caur mani izgāja patīkams siltums un drebuļi, es sāku raudāt un piedzīvoju spēcīgu Dieva pieskārienu. Kad pēc lūgšanas noņēmu roku, es biju neaprakstāmi pārsteigta, ieraugot, ka izaugums ir pazudis! Ādas virsma bija gluda, un, pieskaroties vietai, kur iepriekš bija šis neglītais izaugums, man vairs nebija nekādu sāpju. Roka bija pilnīgi vesela!

Pēc dievkalpojuma mēģināju pacelt smagāku maisiņu, un tas man vairs nesagādāja nekādas problēmas. Tagad es varu vilkt jebkādu apģērbu, kā arī nēsāt gan pulksteni, gan citus aksesuārus, jo man vairs nav jāslēpj šis nepievilcīgais defekts. Es varu brīvi kustināt roku un veikt visus ikdienas darbus bez sāpēm un diskomforta. Esmu tik ļoti pateicīga Dievam par savu dziedināšanu! Tas patiešām ir brīnums, ko spēj paveikt tikai Jēzus Kristus!

Ikvienam, kas lasa šo liecību, es novēlu jebkurā problēmā atbildi meklēt Dievā, jo tieši Viņš ir Tas, kuram piemīt varens spēks mainīt mūsu dzīves. Dievs patiešām dara brīnumus, Viņš dziedina un spēj palīdzēt pat tur, kur ārsti ir bezspēcīgi. Jēzus saka: „Lūdziet, tad jums taps dots, meklējiet, tad jūs atradīsiet, klaudziniet, tad jums taps atvērts.” Dievs ir ieinteresēts katrā tavas dzīves jomā, un Viņš gaida, kad tu atsauksies Viņa mīlestībai!”

Marijas Ostrovskas liecību pierakstīja Monta Gulbe