Aicinām piedalīties draudzes “Kristus Pasaulei” trīs dienu seminārā — inkaunterā, kas notiks no 16. — 18. martam. Encounter tulkojumā no angļu valodas nozīmē „sadursme” — spēcīga satikšanās ar Dievu.

Varbūt Tu esi bezcerīgā situācijā, slimību vai atkarību gūstā, un nespēj rast risinājumu? Tad šī ir iespēja tieši Tev! Dievam nav nevienu problēmu, no kuras Viņš nespētu atbrīvot. Dievs vēlas redzēt ikvienu laimīgu un tādu, kurš dzīvo pilnvērtīgu dzīvi.

Semināra dalībnieki dodas vairākas dienas prom no savas ikdienas, lai pavadītu laiku klausoties Dieva vārdu un saņemtu individuālas aizlūgšanas. Šeit ikvienam dalībniekam tiek dota iespēja patiesi sastapt Dievu, piedzīvot Viņa klātbūtni, kā arī nožēlot grēkus un pieņemt Jēzu Kristu par savu Glābēju. Tāpat tiek salauzti lāsti, kā arī iespējams iegūt atbrīvošanu no dažādām atkarībām — smēķēšanas, alkohola, narkotikām, azartspēlēm u.c. Dievs dziedina sirdi un jebkuru fizisku kaiti. Neiztrūkstoša daļa ir kalpotāju aizlūgšanas, lai ikviens piepildās ar Svēto Garu un saņem vīziju no Dieva turpmākajai dzīvei.

Turpinājumā dažas no inkauntera liecībām:

Žanete: Pirms inkauntera cīnījos ar stiprām vēdersāpēm, jo man tika konstatēts gastrīts. Ārsti bija izrakstījuši zāles un nosūtījumus uz konsultācijām, kā arī ieteica diētu, bet, tā kā es zināju, ka braukšu uz šo semināru un ticēju par savu dziedināšanu, tad nolēmu uzticēties Dievam un medikamentus nelietoju. Dievs mani dziedināja no gastrīta, un īsi pēc inkauntera ēdu daudz šokolādes konfektes, ko pirms tam nedrīkstēju. Sāpes vairs nav atgriezušās. Slava Dievam!

Inga: Ilgus gadus dzīvoju ar nepiedošanu savai mammai, jo biju piedzīvojusi atstumtību ģimenē. Kamēr mamma strādāja, bet māsa un brālis apmeklēja skolu, tiku atstāta viena. Aizvainojošie vārdi un nepietiekama uzmanība manī ienesa dusmas, mazvērtību, bailes un greizsirdību. Inkaunterā piedevu mammai un līdz ar to spēju piepildīties ar Dieva mīlestību. Esmu brīva no mazvērtības, jo caur Viņu jūtos mīlēta un pieņemta!

Agneta: “Devos uz inkaunteru atjaunot attiecības ar Dievu. Iepriekš biju nokļuvusi reliģiskā organizācijā, kas neatbilst Bībeles mācībai. Tās ietvaros devos uz templi un pēc viņu mācības  kristījos par mirušajiem. Pēc šī notikuma man strauji pasliktinājās veselība – bija nespēks, nomāktība, sāpes kaulos un tāds kā kunkulis kaklā, kas traucēja elpot un runāt. Mani arī sāka mocīt briesmīgi nakts murgi pēc tam, kad mans tēvs izdarīja pašnāvību, Sapratu, ka vairs nekontrolēju savu dzīvi un man ir vajadzīga Dieva palīdzība. Inkaunterā aizlūgšanu laikā sajutu lielu karstumu deniņos, un zinu, ka Dievs mani aizskāra un dziedināja! Tagad nespēks un nomāktība ir atkāpušies un man vairs nav kunkuļa kaklā, varu brīvi elpot un runāt. Naktīs vairs neredzu murgus. Paldies Dievam, ka Viņš mani dziedināja un atbrīvoja!”  

Vairāk dalībnieku liecības par saņemtajām izmaiņām skati šeit: https://vimeo.com/channels/8663…

Pieteikties dalībai seminārā var jebkurš – gan cilvēki, kuri pazīst Dievu, gan tie, kuri vēlas iepazīt Viņu vai arī atjaunot attiecības.
Nešaubies un piesakies tūlīt! Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālruni 20016806 (Luīze) vai raksti uz e-pastu luize.zveja@gmail.com. Piedzīvo pārmaiņas savā dzīvē!

Līga Ķibilde