Pavasarī, kad dienas kļūst aizvien garākas, saule sāk aizvien vairāk sildīt un sniegs gandrīz ir nokusis,
daudzi cilvēki pārdomā savu ikdienu un vēlas kaut ko tajā mainīt. Inkaunters jeb lūgšanu sapulce ir lieliska vieta, kur ikviens var sakārtot savu emocionālo un garīgo stāvokli, iepazīstot Dievu vai arī atjaunot attiecības ar Viņu.

Šogad šis bija otrais lūgšanu seminārs draudzē „Kristus Pasaulei”, kur, kā ierasts, dalībnieki ierodas no visas Latvijas. Inkauntera apmeklēšanas mērķi ir visdažādākie. Cilvēki, ierodas šeit, lai uz visiem laikiem atbrīvotos no atkarībām, lai piedotu tiem, kam nav piedevuši, salauztu paaudžu lāstus un saņemtu fizisku dziedināšanu.

Pēdējā inkauntera dienā cilvēki dalījās ar savām liecībām, kas atklāja, ka Dievs spēj atrisināt ikvienu problēmu. Lūk, dažas no tām:

Edgars – Savā bērnībā biju piedzīvojis atstumtību no vecākiem. Pirmkārt, jau tajos brīžos, kad mani atstāja vienu pašu un, otrkārt, pēc abu šķiršanās. Vēlāk manā dzīvē parādījās patēvs, kurš mani nemīlēja un bija arī vardarbīgs pret mammu. Ilgus gadus es dzīvoju bailēs no šī cilvēka. Pēc aizlūgšanām esmu ieguvis dziedināšanu no atstumtības un piedevis saviem vecākiem un patēvam. Līdz ar to no manas dzīves ir pazudis ļaunums un nepiedošana, kas bija ienācis manī atstumtības dēļ.

Juris – Ilgus gadus es mocījos ar atkarībām no azartspēlēm, alkohola un cigaretēm. Tas bija mans dzīves veids. Inkauntera laikā esmu ticis brīvs no šīm lietām. Tagad mans labākais draugs ir Bībele. Esmu ļoti pateicīgs Dievam, kalpotājiem, kas lūdza par mani un arī savas grupas vadītājam!

Ieva – Mans galvenais mērķis bija atbrīvoties no kautrīguma. Tas ļoti apgrūtināja manu spēju izteikties, vienmēr šķita, ka man nav ko teikt. Centos nepievērst sev uzmanību, lai nav jārunā ar citiem cilvēkiem. Dievs man atklāja, ka tā pamatā ir neticība sev. Inkaunters man palīdzēja noticēt gan Dievam, gan sev pašai, kas sniedz man drošības un pārliecības sajūtu. Ikvienam iesaku atbraukt uz šo pasākumu, jo Dievs spēj sakārtot visas dzīves jomas.

Draudzes lūgšanu semināri notiek vairākas reizes gadā. Nākamais ieplānots ir 6. un 7. maijā. Katrs mīļi aicināts to apmeklēt, iepriekš piesakoties pa tālr. +37120016806 vai e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Līga Paņina