No 16. — 18. martam draudze “Kristus Pasaulei” aizvadīja jau otro šī gada inkaunteru.  Tā bija unikāla iespēja pavadīt laiku nepārtrauktā Dieva klātbūtnē, piedzīvojot Viņa mīlestību un tuvumu, kas izmaina cilvēku. Ikviens dalībnieks atgriezās mājās pozitīvu iespaidu bagāts. Tika saņemtas fiziskas un garīgas dziedināšanas, atbrīvošanas no atkarībām, kā arī spēks un motivācija turpināt ticības ceļu.

Par dažu cilvēku piedzīvoto inkaunterā lasi tālāk:

ArtūrsBērnībā jutos ļoti vientuļš un pamests, jo ļoti agri nomira tētis un brālis devās strādāt uz ārzemēm. Inkaunterā piedzīvoju tik lielu mīlestību, kādu nebiju nekad saņēmis ne no viena cilvēka. Tā bija Dieva mīlestība, kas man bija visu dzīvi ļoti pietrūkusi. Es vairs neesmu vientuļš un pamests, ar mani kopā ir Dievs, kuru es mīlu un vēlos Viņam kalpot. Esmu piedevis cilvēkiem, pret kuriem ilgi biju turējis savā sirdī nepiedošanu un spēris pirmos soļus laimīgā dzīvē.

Ludmila: Devos uz inkaunteru, jo vēlējos saņemt spēku piedot savai mammai, kas mūs, mazus bērnus, atstāja un kādam vīrietim, kas man ļoti nodarījis pāri. Tagad es esmu šiem cilvēkiem piedevusi un jūtu mieru – esmu ļoti priecīga un laimīga. Inkaunterā ļoti izbaudīju saņemto brīvību iet un sarunāties ar cilvēkiem un diskotēkā izdejoties. Iepriekš biju ļoti ierāvusies sevī un nevarēju brīvi veidot attiecības ar citiem, taču tagad priecājos, ka varēšu sākt dzīvot Dievam un cilvēkiem.

Evija: Manā dzīvē viss bija šķietamā kārtībā, taču dzīvoju skumjās, atstumtībā un lielos kompleksos. Bieži biju greizsirdīga un apvainojos, nemācēju veidot pareizas attiecības ar cilvēkiem, tāpēc bieži raudāju. Inkaunterā no Dieva saņēmu dvēseles dziedināšanu. Vēl man bija problēmas ar miegu un grūti piecelties no rītiem, taču šodien, lai arī nebiju pārāk labi izgulējusies, varēju no rīta bez grūtībām agri piecelties. Iepriekš es pārāk daudz ēdu, pat tad, kad negribējās, un tas radīja man veselības problēmas, taču tagad esmu no tā atbrīvota – vairs nekādas atkarības no ēdiena!

Pārējo dalībnieku liecības, arī no citiem inkaunteriem, iespējams noklausīties draudzes „Kristus Pasaulei” mājas lapā www.kristuspasaulei.lv, sadaļā video. Arī Tev ir iespēja piedzīvot trīs īpašas dienas kopā ar Dievu nākamajā inkaunterā, kas notiks no 11. — 13. maijam. Reģistrē savu dalību pa tel. +371 20016806 (Luīze) vai rakstot uz e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Līga Ķibilde un Laura Gruševa