No 14. līdz 16. martam Grundzāles pagasta viesu namā „Purgaiļi” notika
draudzes „Kristus Pasaulei” pirmais šī gada Inkaunters. Katrs, kurš piedalījās Inkaunterā, pavadīja trīs svētīgas un brīnišķīgas dienas prom no ierastās vides. Tur varēja satikties ar Dievu, iegūt dažādas atbrīvošanas no savām problēmām, atkarībām un lāstiem, kā arī saņemt jaunu mērķi savai dzīvei. Pasākuma beigās tika kristīti pieci cilvēki. Nākamajā dienā pēc Inkauntera, kad notika draudzes iknedēļas dievkalpojums, bija iespēja dzirdēt daudzas spēcīgas liecības no cilvēkiem, kuri nupat bija atgriezušies no šī triju dienu piedzīvojuma ar Dievu.

Katrā Inkaunterā triju dienu laikā tiek aplūkotas dažādas dzīvei svarīgas tēmas. Ir zināms, ka pēc Inkauntera apmeklēšanas tā dalībnieki mēdz saskarties ar dažādām grūtībām, piemēram, sātana pretuzbrukumiem, kārdinājumiem un vēlmēm atgriezties pie vecā dzīves veida, kā arī draugu un ģimenes spiedienu nedarīt Dieva gribu. Tāpēc ikviens, kurš nupat no Inkauntera ir atgriezies, tiek aicināts būt gatavs iespējamajai cīņai un kontaktēties ar savu garīgo aprūpētāju, lai patiesi, stabili un pastāvīgi nostātos uz brīvības un jaunas dzīves ceļa. Ikviens jaunais cilvēks ir aicināts arī turpmāk apmeklēt mūsu draudzi un mājas grupiņu, lai 100% paturētu iegūtās Dieva svētības. Inkaunters ir piedzīvojums, kas atnes pozitīvas izmaiņas ikviena cilvēka dzīvē! Par svētībām, kuras tika iegūtas, var nākties pacīnīties arī turpmāk. Tāpēc novēlam savā ikdienas dzīvē iet uzticami kopā ar Dievu, censties negrēkot un ticēt izmaiņām sevī – tad arī viss izdosies un svētības tikai pieaugs!

Šogad Inkaunteri ir plānoti katru otro mēnesi un nākamais būs jau maijā. Ikviens, kurš vēlas piedalīties tuvākajā Inkaunterā, ir laipni aicināts pieteikties un būt to 35 cilvēku starpā, kas  nākamie piedzīvos savu brīnumu. Piesakies pie Luīzes pa tālruni 20016806 vai pa e-pastu luize.zveja@gmail.comEsi drosmīgs izmainīt savu dzīvi! Mēs Tevi mīļi gaidīsim!

Lolija Sprancmane.