Kristīne ir jauna un dzīvespriecīga sieviete, kas audzina savu mazo meitiņu Danielu.
Šī gada janvārī viņa savai meitai uz vēdera ievēroja divas mazas baltas pumpiņas, kurām uzmanību sākumā nemaz nepievērsa. Pēc dažām dienām mazajai meitenei bija paredzēta vizīte pie ārsta, kurš, ieraugot izsitumus, teica, ka tos vajadzētu parādīt dermatologam. Vizītē pie speciālista atklājās, ka tie ir moluski un ka vienīgā ārstēšanas metode, kas tika piedāvāta, ir šo molusku nokasīšana. Tā gan negarantējot pilnīgu izveseļošanos, jo tie var sākt atkal vairoties. Danielai jau pēc pāris dienām tika nozīmēta procedūra, lai no infekcijas atbrīvotos. Atnākot no ārsta, Kristīne izlēma painteresēties dziļāk par to, kas tā ir par procedūru un kādi varētu būt gaidāmie rezultāti. Jaunā sieviete pētīja internetā dažādas cilvēku atsauksmes. Kristīne turpina: ”Uzzināju, ka bērniem šis process var būt sāpīgs, pat tad, ja tiek veikta anestēzija. Turklāt pati procedūra nevarot garantēt pilnīgu izveseļošanos. Tāpēc pieņēmu lēmumu uzticēties Dievam un cīnīties par savas meitas veselību ar lūgšanām.”

Abas ar meitu Danielu jau divus gadus apmeklēja draudzi „Kristus Pasaulei” un daudzas reizes bija redzējušas cilvēkus, kuri piedzīvoja dziedināšanu. Kristīne turpina: „Katru reizi mājas grupiņā mēs visi lūdzām par šo vajadzību. Grupiņu regulāri apmeklēja arī pati Daniela. Ikdienas, kad pavadīju laiku ar Dievu, lūdzu par meitas veselību, tāpat arī katru vakaru pirms gulētiešanas mums ir paradums kopā ar Danielu lasīt bērnu Bībeli, pārrunāt to, kas tur ir rakstīts un kopā lūgt Dievu. Kādu laiku nekas nemainījās, nepalika ne sliktāk, ne labāk, līdz brīdim, kad šīs pumpas savairojās uz vēdera un palika lielākas, parādījās arī uz kājām. Bez tam šīs pumpas ik pa laikam niezēja, kas radīja papildus diskomfortu. Tomēr mēs nepadevāmies! Mājas grupiņā man ieteica svaidīt katrā lūgšanā Danielu ar eļļu, kā tas tiek mācīts Bībelē, apliecināt arī Rakstu vietas, kurās Dievs apsola mums dziedināšanu. Viena no tām ir minēta Pētera 1. vēstulē 2:24 ”Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba, lai mēs, grēkiem miruši, dzīvotu taisnībai; ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.”. Ar laiku moluski sāka pazust no vēdera, kas mani ļoti iepriecināja un reizē arī lika atslābt, vairs par to nelūdzu tik daudz un nedomāju. Kā sekas tam bija šo molusku atjaunošanās, un es sapratu, ka man un meitiņai ir jācīnās līdz galam, līdz kaite būs pilnībā izzudusi.”

Kristīne ar meitu vairākus mēnešus ir cīnījušās un ticējušas par dziedināšanu. Šodien Daniela ir dziedināta, moluski no vēdera un kājām ir pazuduši un viņa ir pilnīgi vesela. Abas ar meitu turpina pavadīt laiku ar Dievu, apmeklēt mājas grupiņu, dievkalpojumus un pateikties Jēzum par dziedināšanu. Ir uzlabojies arī Danielas vispārējais veselības stāvoklis.

Kristīne citiem iesaka: ”Dievs patiešām ir labs, un Viņš ir mūsu Ārsts. Es ticu, ka ikviens, kurš iestājas lūgšanā par savu veselību, arī iegūs savu dziedināšanu.”

Kristīnes un Danielas Geidmaņu liecību pierakstīja Kristīne Krapāne