Aizvadītajā draudzes “Kristus Pasaulei” 4. maija dievkalpojumā bija kāds priecīgs notikums.
Dieva un draudzes priekšā saderinājās divi jaunieši – Daniels un Monta.

Daniels ir grafiskais dizaineris, kurš veido logotipus, vizītkartes, plakātus un visāda veida reklāmas. Savukārt Monta mācās Rīgas Tālmācības vidusskolā un strādā par mājskolotāju sākumskolas vecuma bērniem, palīdzot tikt galā ar mājasdarbiem un radoši pavadīt laiku, kamēr vecāki atgriežas no darba. Pirms pāris gadiem abi jaunieši kopā sāka apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei”. Tagad viņi ir aktīvi tās dalībnieki, kuri iesaistās vairākās draudzes kalpošanās.

Savas attiecības jaunieši izvēlējās veidot pēc Dieva prāta, visa veida tuvību pataupot laulībai. Šī gada janvārī abi nolēma apprecēties un sākt patstāvīgu dzīvi.

Saderināšanās draudzes priekšā abiem bija ļoti gaidīts mirklis. Daniels lūdza Montu kļūt par viņa sievu un viņa atbildēja bildinājumam ar pārliecinošu „jā”. Lai gan viņi ir diezgan jauni, abi ir pārliecināti, ka kopā ar Dievu spēs veidot savu ģimeni stipru un laimīgu. Viņi zina, ka attiecības ir darbs, un ir gatavi šim nopietnajam solim.

Montas un Daniela kāzas ir gaidāmas augusta sākumā. Abi jaunieši ir patīkami satraukti un gatavojas vienai no skaistākajām sava mūža dienām.

Līga Paņina